ЗІ СВЯТОМ ВАС, ВЕТЕРАНИ КУЛЬТУРИ!!!

Дата: 09.11.2022 14:00

Напередодні Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, за ініціативи Новокалинівського міського голови Богдана Юзвяка працівники відділу культури міської ради відділу культури відвідали та привітали ветеранів закладів культури Новокалинівської територіальної громади, а саме: Міхневич Олександру Василівну, Брик Любов Василівну, Вольську Євстахію Йосипівну, Лівач Марію Олексіївну, Цебенко Марію Іванівну, Микитяк Павліну Матвіївну, Климочко Ганну Миколаївну, Костирко Ганну Іванівну, Пікуш Ганну Степанівну, Мазник Любов Іванівну, Гірник Марію Василівну та Берлін Ніну Василівну.

За традицією міського голови Богдана Юзвяка всі ветерани отримали грошову допомогу за багаторічну плідну працю, вагомі здобутки, творчий внесок у розвиток культури громади та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Щира подяка Вам, ветерани, за те, що Ви несли і несете культуру до кожного серця, а разом з тим звеличуєте нашу громаду та рідну Україну! Без Вашої підтримки, доброї поради і творчої думки неможливі добрі зміни у нашому мистецькому житті.