ХРАМОВЕ СВЯТО У СЕЛІ ГОРДИНЯ

Дата: 08.11.2022 16:45

Парафіяни церкви святого великомученика Димитрія Солунського УГКЦ відсвяткували храмове свято у селі Гординя. Святкову Літургію очолив Владика Григорій Комар. Йому співслужили священники: декан Мокрянського деканату отець Степан (с. Брониця), о. Олег (с. Гординя), о. Ярослав (с. Мокряни), о. Андрій (смт. Шкло), о. Роман (с. Сіде та с. Городище), о. Тарас (с. Нижанковичі), о. Тарас (с. Бісковичі).

Після закінчення літургії відбувся хресний хід навколо храму з окропленням віруючих освяченою водою та помазанням святим єлеєм (мирування).

На Службі Божій разом з парафіянами молився міський голова Богдан Юзвяк, який привітав парафіян з храмовим святом. А також депутати міської ради Іван Кільган та Емілія Фурдин.

Під час усіх богослужінь підносилися особливі прохання і молитви про утвердження миру і спокою в українській державі та визволення українського народу від дії видимих і невидимих ворогів.

Настоятель храму отець Олег Губик подякував парафіянам за багаторічну підтримку святині та за дбайливе ставлення до храму.

KhRAMOVE SVIaTO U SELI HORDYNIa