ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 09.11.2022 16:14

Моваце найважливіший засіб комунікації для здобуття освіти та ключова складова в інтелектуальному розвитку людини. Змалечку дитина намагається формувати та висловлювати думки, а згодомосягнути духовні пласти української нації через феномен мови своїх батьків та дідів.

З нагоди свята у закладах освіти Новокалинівської територіальної громади учні, вчителі та вихователі долучилися до написання XXII Радіодиктанту національної єдності, найбільшого україномовного флешмобу, присвяченого українській мові. Метою даного заходу є об’єднання людей навколо України в усьому світі.

Нагадаємо, що авторкою диктанту під назвою «Твій дім» цьогоріч стала українська письменниця та режисерка Ірина Цілик, а зачитала його народна артистка України Ада Роговцева.