ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ МІСТА НОВИЙ КАЛИНІВ, СЕЛА ГОРДИНЯ ТА СЕЛА БІРЧИЦІ

Дата: 08.11.2022 00:01

Всечесні Отці! Дорогі парафіяни міста Новий Калинів, села Гординя та села Бірчиці! Щиро вітаю Вас із Храмовим Святом – Днем Великомученика Димитрія Солунського! Пам'ять святого Димитрія Солунського ще з давніх-давен пов'язувалася на Русі з військовим подвигом, патріотизмом і захистом Вітчизни. Тож нехай святий великомученик Димитрій повсякчас підтримує нас, оберігає мужніх українських воїнів й їхні життя у боротьбі за довгоочікуваний мир у нашій багатостраждальній Україні!
Бажаю з гідністю і честю проходити будь-яке випробування життя, завжди цінувати все те, що послав Всемилостивий Господь, не витрачати часу на образи, давати своєму серцю можливість щиро любити і сподіватися.
Бажаю ПЕРЕМОГИ та жити в мирний час  і нехай Господь надасть усім наснаги на добрії діла на благо України!

Зі святом!

очільник Новокалинівської міської ради Богдан ЮЗВЯК