A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ

Дата: 02.10.2022 00:01
Кількість переглядів: 469

Шановні освітяни! Сьогодні у Вас прекрасне професійне свято – День учителя. Радо вітаємо велику освітянську родину нашої громади. Цьогоріч російський агресор затьмарив це свято своєю підступною, жорстокою війною. Кожен з нас позбавлений свого буденного життя, можливості жити та працювати без страху, без пересторог відвідувати свій освітній заклад та відчувати себе в безпеці.

Святкуючи сьогодні День вчителя, ми повинні згадати тих, завдяки кому це стало можливим. Героїзм, сміливість та відчайдушність наших захисників у боротьбі з ворогом вражають.  Тисячі воїнів зараз купують нам квиток у майбутнє.

Ваша праця – це запорука духовного і морального зростання підростаючого покоління. Ви навчаєте дітей творчо мислити, пізнавати й опановувати світ, формуєте їх духовно і фізично, прищеплюєте їм життєві принципи та неоціненні скарби людських якостей, допомагаєте орієнтуватися у складному і мінливому сучасному світі.  А також ви даруєте дітям своє тепло і любов, готуєте дітей і молодь до майбутнього. Тому важливо дати їм не лише знання, а й підготувати до сміливого вирішення проблем. Адже від нового покоління залежить, якою буде Україна після ПЕРЕМОГИ.

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, мудрості і терпеливості, впевненості у завтрашньому дні, а також миру і Божих благословень! Нехай кожен новий день буде наповнений щасливими моментами та вдячними посмішками учнів!

Низький Вам уклін, шановні освітяни, за Вашу віддану працю та  вірність покликанню! Зі святом Вас!

З повагою

очільник Новокалинівської міської ради Богдан ЮЗВЯК

 vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z Dnem pratsivnykiv osvity Novyi Kalyniv 2021


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора