ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ

Дата: 02.10.2022 00:01

Шановні освітяни! Сьогодні у Вас прекрасне професійне свято – День учителя. Радо вітаємо велику освітянську родину нашої громади. Цьогоріч російський агресор затьмарив це свято своєю підступною, жорстокою війною. Кожен з нас позбавлений свого буденного життя, можливості жити та працювати без страху, без пересторог відвідувати свій освітній заклад та відчувати себе в безпеці.

Святкуючи сьогодні День вчителя, ми повинні згадати тих, завдяки кому це стало можливим. Героїзм, сміливість та відчайдушність наших захисників у боротьбі з ворогом вражають.  Тисячі воїнів зараз купують нам квиток у майбутнє.

Ваша праця – це запорука духовного і морального зростання підростаючого покоління. Ви навчаєте дітей творчо мислити, пізнавати й опановувати світ, формуєте їх духовно і фізично, прищеплюєте їм життєві принципи та неоціненні скарби людських якостей, допомагаєте орієнтуватися у складному і мінливому сучасному світі.  А також ви даруєте дітям своє тепло і любов, готуєте дітей і молодь до майбутнього. Тому важливо дати їм не лише знання, а й підготувати до сміливого вирішення проблем. Адже від нового покоління залежить, якою буде Україна після ПЕРЕМОГИ.

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, мудрості і терпеливості, впевненості у завтрашньому дні, а також миру і Божих благословень! Нехай кожен новий день буде наповнений щасливими моментами та вдячними посмішками учнів!

Низький Вам уклін, шановні освітяни, за Вашу віддану працю та  вірність покликанню! Зі святом Вас!

очільник Новокалинівської міської ради Богдан ЮЗВЯК

vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z Dnem pratsivnykiv osvity Novyi Kalyniv 2021