МОЄМУ ВЧИТЕЛЮ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ…

Дата: 01.10.2022 23:50

Щороку з початком жовтня наближається професійне свято працівників освіти – День учителя. Учителю, в імені твоїм любов до життя, безмежна щедрість серця, невгамовна енергія і незгасне пізнання нового, новизна у слові, уміння пробудити у дитині бажання стати такою, якою вона може і повинна стати. Цьогоріч свято оповите сумом, бо багато шкіл України зруйновано, але під час війни педагоги продовжують виконувати свою важку місію.

30 вересня відбулося свято для педагогів у Корналовицькій гімназії Новокалинівської міської ради. Учні школи заздалегідь готувалися до цього свята: прикрашали шкільні коридори та готували привітання для вчителів. Учні привітали своїх наставників чудовими піснями, вокальними номерами, словами вдячності за їх нелегку працю.

Свято відбулося на емоційному підйомі та принесло задоволення, як вчителям, так і учням.

Низький уклін Вам, вчителі! Зі святом!

Kornalovytska himnaziia Novokalynivskoi TH