A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ДЕРЖАВНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 28.07.2022 09:15
Кількість переглядів: 580

28 липня 2022 року в українському календарі з’явилося нове свято — День української державності. Символічно, що одне з найбільших державних відзначається саме в День Хрещення Київської Русі-України, адже запровадження християнства на території Русі мало на меті зміцнити Русь та об’єднати слов’янські племена однією вірою.

День української державності — важливе свято для кожного українця, яке дає можливість усвідомлення того, що ми окрема нація зі своєю багатою історією та культурою, менталітетом, традиціями та звичаями.
Українці впродовж цілого тисячоліття неодноразово доводили, що мають власну українську державність. Сьогодні ми продовжуємо відстоювати право на незалежність, суверенність, неподільність та недоторканість територій своєї держави у важкій боротьбі проти держави-агресорки російської федерації. Бо ми, українці, є частиною цивілізованої європейської сім’ї, в центрі якої стоїть людина.

То ж бажаю процвітання, здоров'я, міцного духу нашій багатій та щедрій Україні! Нехай сім'ї українців завжди будуть згуртованими, столи – повними, свята – веселими, сусіди – хорошими, а друзі – щирими!
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Зі святом Державності, Україно!

З повагою

очільник Новокалинівської територіальної громади

Богдан Юзвяк


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора