ДО УВАГИ ЛІКАРІВ! ГРАНТОВА ПРОГРАМА “ПОСТКОВІДНИЙ СИНДРОМ”

Спеціалізоване інтернет-видання “Медправда” проводить конкурс на отримання гранта за написання інформаційно-аналітичної статті на тему “Постковідний синдром”. Мета проекту – всебічне інформування населення щодо наслідків захворювання, допомога у подоланні розладів здоров’я та психологічна підтримка усіх, хто стикнувся з COVID-19. До участі у конкурсі запрошуються лікарі з усієї України, що мають диплом про вищу медичну освіту державного зразка. Грошова винагорода (грант) за найкращу статтю складає 10000,00 грн.

13:40 06.02.2022

ПРО ПОРЯДОК ДІЙ ЗА СИГНАЛОМ "УВАГА ВСІМ"

Департамент з питань цивільного захисту населення Львівської обласної державної адміністрації інформує щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного, воєнного та соціального характеру під час увімкнення електросирени.

09:58 04.02.2022

САМБІРСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГУ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Рекомендації для підприємств та роботодавців для запобігання поширенню COVID-19: Працівникам, які мають симптоми гострих респіраторних захворювань (ГРЗ), потрібно залишатися вдома і не приходити на роботу, доки у них не мине лихоманка (>37.7°C та вище) та будуть відсутні будь-які інші симптоми ГРЗ (наприклад, кашель, задишка) щонайменше протягом 24 годин за умови незастосування засобів симптоматичної терапії (наприклад, засоби від кашлю, жарознижуючі).

16:02 27.01.2022

ЩО ТАКЕ ДИСКРИМІНАЦІЯ, ЇЇ ФОРМИ ТА ЯК ЇХ РОЗПІЗНАТИ У ПОВСЯКДЕННОМУ ЖИТТІ?

За ініціативи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та у співпраці з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні реалізований спільний відеопроект, що покликаний допомогти розібратися широкій аудиторії: що таке дискримінації, її форми та як їх розпізнати у повсякденному житті.

17:24 25.01.2022

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЧАТ-БОТУ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ "ЗАЛИШАЙСЯ В БЕЗПЕЦІ"

Департамент соціального захисту населення надає презентацію чат-боту з протидії торгівлі людьми «Залишайся в безпеці» інформаційного ресурсу, який створений з метою підвищення поінформованості населення про проблему протидії торгівлі людьми. Посилання на чат-бот

14:16 24.01.2022

СУЧАСНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОЧОК ВІДКРИВ ДВЕРІ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ЖИТЕЛІВ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді ми будемо рости здоровими, впевненими та щасливими у прийдешньому дні, будемо навчатися на благо України. Святкова та довгоочікувана подія сьогодні, 23 січня 2022 року, зібрала представників влади, священнослужителів та краян в одному із куточків Новокалинівської територіальної громади. У с. Бабина відбулось відкриття довгоочікуваного закладу дошкільної освіти. Приміщення закладу майже 25 років було зачинене. Батькам доводилось возити дітей в ЗДО “Сонечко”, що знаходиться в центрі територіальної громади, м. Новий Калинів.

19:01 23.01.2022

КОМУНАЛЬНИКИ ПРОСЯТЬ ВОДІЇВ НЕ ПАРКУВАТИ АВТОТРАНСПОРТ НА УЗБІЧЧІ ДОРІГ

У зв’язку з погіршенням погодних умов, переконливо просимо водіїв не паркувати автотранспортні засоби на проїжджій частині вулиць та доріг м. Новий Калинів, а також у непередбачених для цього місцях, щоб забезпечити вільне проходження снігоприбиральної техніки. Це дозволить комунальній службі своєчасно та якісно прибирати вулиці від снігу.

16:47 23.01.2022

ВІТАННЯ НОВОКАЛИНІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні жителі та гості Новокалинівської територіальної громади! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України! День Соборності України – це свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Цей день є символом об’єднання України. Він стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України.

09:02 22.01.2022

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ ПРОВЕЛА ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ

19 січня 2022 року під головуванням міського голови Богдана Юзвяка відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Новокалинівської міської ради. Комісія розглянула чотири питання порядку денного, зокрема:

21:16 21.01.2022

УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

#СБУ викрила масштабне забруднення земель на Львівщині: екології завдано збитків на 67,5 млн грн. Служба безпеки України викрила приватного підприємця на масштабному забрудненню земель курортного міста Трускавець, що на Львівщині. Екології регіону завдано збитків на 67,5 млн грн.

17:20 21.01.2022