У НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІДНОВЛЮЮТЬ ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Дата: 30.03.2023 17:16

У Новокалинівській територіальній громаді відновлять подання вуличного освітлення з 01.04.2023 року. За словами міського голови Богдана ЮЗВЯКА освітлювати вулиці припинили в цілях безпеки з лютого 2022 року, але навіть у такий непростий час намагаємося поліпшити умови проживання в громаді.

“У нашій громаді ми були вимушені вимкнути вуличне освітлення через повномасштабне вторгнення з боку росії. Воно було відсутнє у нашій громаді понад рік. З огляду на безпеку ми повинні були дотримуватись світломаскувального режиму, це відповідно викликало певні незручності. Не завжди рівна дорога та й зазвичай пішоходи не одягають світлий одяг. Вуличне освітлення дуже допомагає водієві, тому що тебе не сліплять фари, ти нормально бачиш дорогу, бордюри, ями, люки, ну і звісно, людей”, – зазначив очільник громади.

Дякуємо Богу та ЗСУ!

Все буде Україна!