ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОТЦЮ ІВАНУ КУЦИКУ, НАСТОЯТЕЛЮ ПАРАФІЇ УГКЦ СЕЛА ПИНЯНИ

Дата: 19.03.2023 00:07

Всечесний отче Іване! Засвідчую свою повагу та засилаю найщиріші побажання з нагоди Вашого 60-річчя! Низький уклін Вам за повсякденну духовну працю. Просимо милосердного Господа у молитві, щоб Він дарував Вам ще більше сил та наснаги.

Дні, місяці, роки минають швидко, а праця, добрі діла та любов, яку Ви проявляєте до Бога та Церкви – вічні. З нагоди Вашого Ювілею просимо Бога про благословення та опіку у Вашому житті.

Нехай Господь Небесний охороняє кожен Ваш крок, Вашу родину та дарує Вам здоров'я, додає Вам мудрості, терпеливості та витривалості. Хай душевна радість перебуває з Вами вічно, нехай допомога Бога відчувається Вашим серцем! Духовних дарів Вам, любові, благодаті Божої, міцної віри, незгасаючої надії!

Бажаємо Вам здоров’я, рясних Божих благословінь, взаєморозуміння, поваги від Ваших парафіян, світла і гармонії душі. Нехай у Вашому щоденному житті поряд завжди крокує Ангел Хоронитель, а Пречиста Богородиця огортає Своїм могутнім омофором на Многіїі Благії літа на ниві спасіння людських душ.

Допомоги Господньої Вам в усіх справах і починаннях! Нехай світлий дух віри освятить Вас! З небес нехай долине до Вашого слуху ангельський спів! Хай береже Вас Бог! З Днем Народження!

З повагою очільник Новокалинівської територіальної громади Богдан ЮЗВЯК

PRYVITANNIa Z DNEM NARODZhENNIa OTTsIu IVANU KUTsYKU, NASTOIaTELIu PARAFII UHKTs SELA PYNIaNY