Дата: від до Скинути

ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАСТОЯТЕЛЮ ПАРАФІЇ СЕЛА МАЙНИЧ ОТЦЮ СВЯТОСЛАВУ МАЛИЧКОВИЧУ

Всечесний отче Святославе! Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди Дня Вашого народження. Нехай новий рік Вашого життя буде сповнений нових милостей Божих, нових можливостей у розкритті Ваших пастирських дарувань та нових радостей у Вашому  житті! Господь благословив Вас на нелегку працю у винограднику  Христовому, щоб нести Божу науку вашим парафіянам.

14:42 15.11.2023

Самбірська ДПІ продовжує інформувати платників податків про актуальні питання щодо особливостей застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, у зв’язку з чим повідомляє таке.

17:09 09.11.2023

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ ЩОДО “СПОРУДЖЕННЯ РОЗВІДУВАЛЬНОЇ СВЕРДЛОВИНИ 108-ТИНІВСЬКА, ТИНІВСЬКОГО РОДОВИЩА З МЕТОЮ ВИЯВЛЕННЯ ПОКЛАДІВ ГАЗУ”

ТОВ “ГОРИЗОНТ” ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ ЩОДО “СПОРУДЖЕННЯ РОЗВІДУВАЛЬНОЇ СВЕРДЛОВИНИ 108-ТИНІВСЬКА, ТИНІВСЬКОГО РОДОВИЩА З МЕТОЮ ВИЯВЛЕННЯ ПОКЛАДІВ ГАЗУ”.

17:03 09.11.2023

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА ІЗ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Шановні працівники культури! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі. Високо ціную Ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте рідну Україну та нашу Новокалинівську територіальну громаду, примножуєте успіхи і досягнення.

00:01 09.11.2023

ДО УВАГИ ВОДІЇВ!

Шановні водії! У зв’язку із проведенням капітального ремонту вулично-дорожньої мережі (облаштування паркомісць біля будинків № 15, № 17, № 20 на пл. Авіації в м. Новий Калинів) просимо не паркувати свої автомобілі біля даних будинків 09.11.2023 року з 09:00 год. до 19:00 год. Ремонт на даній ділянці вирішить чимало проблем з хаотичним паркуванням. Найбільше скупчення автомобілів тут фіксують у вечірній час. Водії фактично залишають автомобілі на зелених зонах і тротуарах, створюючи дискомфорт та небезпеку для всіх учасників дорожнього руху. Приносимо вибачення за тимчасові незручності в зв’язку з проведенням ремонтних робіт.

18:00 08.11.2023

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ СЕЛА КАЛИНІВ ТА СМТ. ДУБЛЯНИ

Всечесні Отці! Дорогі парафіяни села Калинів та смт. Дубляни! З нагоди Храмового  празника Святого Архистратига Михаїла вітаю всіх парафіян та гостей парафій з цим світлим днем. Нехай святий Архистратиг Михаїл, усі Ангели і Архангели, Херувими та Серафими підтримують Вас і Ваші родини у  праведних ділах та утверджують у нашому житті Дух добра і справедливості.

00:05 08.11.2023

ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ

Компанія ТОВ «Продойл Трейд» здійснює імпорт в Україну мінеральних добрив.  В умовах військової агресії Російської Федерації проти України, особливої уваги вимагає питання щодо забезпечення сільгосптоваровиробників мінеральними добривами в необхідній кількості та за прийнятними цінами. На даний час пропонуємо Вашій увазі мінеральне добриво таке як Карбамід гранульований марки В виробництва компанії Socar  (Азербайджан) упакований в біг - беги по 800 кг.  Зазначені добрива знаходяться на території України, розмитнені, мають  всі необхідні сертифікати та готові до реалізації.

15:07 06.11.2023

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ГЕПАТИТ А

Шановні жителі Новокалинівської територіальної громади! Що варто знати про Гепатит А? Гепатит А, більш відомий як “хвороба Боткіна”, це запальне інфекційне захворювання печінки харчового походження. Інфікування відбувається переважно через споживання забрудненої їжі, брудної води або під час близького контакту з хворим. Гепатит А зберігається протягом тижня при кімнатній температурі в сухому середовищі, у воді – від 3 до 10 місяців, у випорожненнях – до 30 діб. Проте ВГА гине через 5 хв кип’ятіння. Інкубаційний період вірусного гепатиту А зазвичай триває 14-28 днів.

17:13 05.11.2023

УКРАЇНЦІ В ПОЛЬЩІ МОЖУТЬ ВІДНОВИТИ ВТРАЧЕНЕ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ

Одразу в чотирьох містах Польщі у підрозділах ДП “Документ” українці можуть відновлювати своє посвідчення водія. Ця країна стала другою після Туреччини, в якій запустили нову послугу для наших співгромадян, що були вимушені виїхати за кордон. Раніше у Польщі українські водії лише обмінювали наявне посвідчення водія. А зараз у Варшаві, Вроцлаві, Гданську та Кракові можуть відновлювати у зв’язку із втратою чи викраденням. Цю послугу вдалось запустити завдяки плідній співпраці Головного сервісного центру МВС з ДП “Документ”, який входить до сфери управління Державної міграційної служби України. В результаті між сервісними центрами МВС і центрами ДП “Документ” в Польщі були підписані узгоджені рішення.

17:04 05.11.2023