Дата: від до Скинути

У ЛЬВІВСЬКІЙ ОВА ВІДБУЛОСЯ ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ РОБОТИ ЦЕНТРІВ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

У Львівській обласній військовій адміністрації відбулося підбиття підсумків роботи Центрів надання адміністративних послуг за ІІІ квартали 2023 року та визначили план робіт до кінця року.

22:14 28.10.2023

ПЕРЕХІД НА ЗИМОВИЙ ЧАС

За традицією останньої неділі жовтня в Україні відбувається перехід на зимовий час. Перевести годинник потрібно буде в ніч з 28 на 29 жовтня об 4:00 стрілки годинника потрібно буде перевести на 1 годину назад – на 3:00. Втім, сучасні гаджети справляються з цим автоматично. Якщо у вас є механічний годинник, просто крутіть стрілку на годину назад в неділю вранці. Спати ми в цей день будемо на годину довше. Але тепер темний час доби буде починатися раніше. Головна причина переведення годинників двічі на рік – економія електроенергії. Спати ми в цей день будемо на годину довше. Але тепер темний час доби буде починатися раніше. Приємних вихідних!

18:59 28.10.2023

ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2023 РОКУ

Пояснювальна записка до звіту про виконання бюджету Новокалинівської міської територіальної громади за ІІІ квартали  2023 року. Дохідна частина міського бюджету За ІІІ квартали 2023 року до загального та спеціального фондів міського бюджету Новокалинівської міської ради, враховуючи міжбюджетні трансферти, надійшло 125404,83 тис. грн, у тому числі: до загального фонду – 120229,63 тис. грн. (100,57 відсотка до уточненого планового показника), до спеціального фонду – 5175,20 тис. грн.).  ЗВІТ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2023 року ТУТ.

13:35 27.10.2023

ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗА ІІ-й КВАРТАЛ 2023 РОКУ

Пояснювальна записка до звіту про виконання бюджету Новокалинівської міської територіальної громади за ІІ-й квартал 2023 року. Дохідна частина міського бюджету. За І півріччя 2023 року до загального та спеціального фондів міського бюджету Новокалинівської міської ради, враховуючи міжбюджетні трансферти, надійшло 85900,99 тис. грн, у тому числі: до загального фонду – 82051,85 тис. грн. (101,97 відсотка до уточненого планового показника), до спеціального фонду – 3849,14 тис. грн.). ЗВІТ ЗА ІІ-й КВАРТАЛ 2023 року ТУТ

12:43 27.10.2023

ТЕПЛА ТА ЗАТИШКУ У ВАШИХ ДОМІВКАХ

Шановні мешканці м. Новий Калинів! Відповідно до розпорядження міського голови Богдан Юзвяк від 25.10.2023 року №814 “Про початок опалювального сезону 2023-2024 років на території Новокалинівської територіальної громади” опалювальний сезон розпочнеться з 01.11.2023 року.

16:20 26.10.2023

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ МІСТА НОВИЙ КАЛИНІВ, СЕЛА ГОРДИНЯ ТА СЕЛА БІРЧИЦІ

Всечесні Отці! Дорогі парафіяни міста Новий Калинів, села Гординя та села Бірчиці! Щиро вітаю Вас із Храмовим Святом – Днем Великомученика Димитрія Солунського! Пам'ять святого Димитрія Солунського ще з давніх-давен пов'язувалася на Русі з військовим подвигом, патріотизмом і захистом Вітчизни. Тож нехай святий великомученик Димитрій повсякчас підтримує нас, оберігає мужніх українських воїнів й їхні життя у боротьбі за довгоочікуваний мир у нашій багатостраждальній Україні! Бажаю з гідністю і честю проходити будь-яке випробування життя, завжди цінувати все те, що послав Всемилостивий Господь, не витрачати часу на образи, давати своєму серцю можливість щиро любити і сподіватися. Хай  це  свято  принесе світло до Ваших родин, мир, затишок та Господню Благодать і наповнить Ваші серця світлими почуттями віри, надії і любові.

00:05 26.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

З односторонньою відмовою надання послуг на вивезення ТПВ ПП “ПАРА-МИР” Новокалинівська міська рада на підставі рішення виконавчого комітету від 10.08.2023 року №147 “Про розірвання договору з виконання послуг на вивезення побутових відходів з ПП “ПАРА-МИР” на території сіл Бабинського, Містковицького, Корницького та Пинянського старостинських округів” оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів у Пинянському, Бабинському, Містковицькому, Корницькому старостинських округах Новокалинівської територіальної громади.

17:43 23.10.2023

«МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА, ЗАСНОВАНА НА ПІДХОДАХ УЧАСТІ»: НОВА ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

Міністерством молоді та спорту України у партнерстві з проектом Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ», Національним агентством України з питань державної служби, Українською Асоціацією Молодіжних Рад, Всеукраїнським молодіжним центром та залученням експертного представництва USAID DOBRE, органів місцевого самоврядування, закладів вищої освіти, молодіжних центрів, молодіжних рад та громадських організацій розроблено Типову загальну короткострокову програму підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за темою «Молодіжна політика, заснована на підходах участі» (далі – Програма).

09:30 23.10.2023

ХТО МАЄ ПРАВО НА ОФОРМЛЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ?

Перед початком опалювального сезону нагадуємо, що людям, дохід яких не дозволяє самостійно платити за житлово-комунальні послуги, держава може надати допомогу у вигляді житлової субсидії.

22:03 21.10.2023

СУБСИДІЮ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН ПРОДОВЖАТЬ АВТОМАТИЧНО

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується:

22:01 21.10.2023