ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА ІЗ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 09.11.2022 00:01

Шановні працівники культури! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі. Високо ціную Ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте рідну Україну та нашу Новокалинівську територіальну громаду, примножуєте успіхи і досягнення.

Без традиції нема культури, без культури нема нації.

Культурний спадок – це дорогоцінний скарб, який потребує збереження, особливого дбайливого ставлення, бо в ньому наша історія, наше коріння. І саме Ви виконуєте цю важливу місію: плекаєте, зберігаєте, доносите до наступних поколінь духовні надбання. Примножуєте творчі досягнення та відроджуєте народні традиції. А сьогодні, в час повномасштабного вторгнення росії, важливість Вашої справи неможливо переоцінити. Бо ведете культурний фронт, об’єднуєте жителів громади навколо спільних цінностей.  Продовжуєте прищеплювати повагу й любов до національної культури, народного мистецтва. Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру.

Особлива подяка нашим ветеранам за те, що присвятили себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Бажаю Вам міцного здоров’я, миру, злагоди, добра та благополуччя, великих творчих задумів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії та мрії. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Новокалинівський міський голова Богдан Юзвяк