Дата: від до Скинути

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ МІСТА НОВИЙ КАЛИНІВ, СЕЛА ГОРДИНЯ ТА СЕЛА БІРЧИЦІ

Всечесні Отці! Дорогі парафіяни міста Новий Калинів, села Гординя та села Бірчиці! Щиро вітаю Вас із Храмовим Святом – Днем Великомученика Димитрія Солунського! Цей Святий займаючи посаду проконсула у Римській імперії, замість переслідувати християн навпаки поширював християнську віру, за що був убитий мученицькою смертю. Ще з часів хрещення Русі – України його ім’я вшановують та пов’язують з військовим подвигом, подвижництвом, патріотизмом і захистом Вітчизни. Тож нехай Святий Великомученик Димитрій повсякчас підтримує нас, оберігає мужніх українських воїнів та їхні життя у боротьбі за довгоочікуваний мир в Україні!

08:11 08.11.2021

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Шановні працівники соціальної сфери України!!! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери!  Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість жителів нашої територіальної громади, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинуті і не забуті, відчувають себе захищеними.

00:11 07.11.2021

“РОБИМО ДОБРО РАЗОМ”

“Сказав мудрець: - Живи, добро звершай! Та нагород за це не вимагай… Хай оживає істина стара: Людина починається з добра!” Завдяки мешканці нашої Новокалинівської територіальної громади Галині Ільчишин, яка проживає в місті Новий Калинів, діти з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, отримали іграшки, розмальовки та кольорові олівці. Працівники Служби у справах дітей роздали малятам подаруночки.

12:52 05.11.2021

ВІТАННЯ ОТЦЮ МИХАЙЛУ МАСЛИГАНУ, НАСТОЯТЕЛЮ ПАРАФІЙ ПЦУ СІЛ КАЛИНІВ ТА КОРНАЛОВИЧІ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Всечесний отче Михайле! Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди дня Вашого народження. Господь благословив Вас на нелегку працю у винограднику  Христовому, щоб нести Божу науку Вашим парафіянам. Будьте щасливі Ви і Ваша родина. І нехай Отець Небесний ніколи не перестане зміцнити вашу віру в нього і наповнювати вашу душу духовною їжею! Нехай дарує Вам міцне  здоров’я, духовне зростання, тілесну кріпость і невичерпну допомогу в Ваших трудах та благих справах!

00:07 03.11.2021

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ ПРО СЕО

Новокалинівська міська рада повідомлення про початок громадського обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планової діяльності.

19:02 02.11.2021

ПЕРЕХІД НА ЗИМОВИЙ ЧАС

За традицією останньої неділі жовтня в Україні відбудеться перехід на зимовий час. У ніч з 30 на 31 жовтня о 4:00 ранку стрілки годинника потрібно перевести на годину назад – на 3:00. Тобто, вже у неділю ми спатимемо на одну годину довше. Сучасні гаджети, наприклад, смартфони, комп’ютери, планшети самостійно переведуть годинники на зимовий час, що полегшує життя багатьом користувачам. Приємних вихідних!!!

15:09 30.10.2021

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КОМІСІЯ ТЕБ І НС ПІДТРИМАЛА ЗАПРОВАДЖЕННЯ “ЧЕРВОНОЇ” ЗОНИ В ОБЛАСТІ: ПЕРЕЛІК ОБМЕЖУВАЛЬНИХ ЗАХОДІВ

Державна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення про запровадження у кількох областях “червоної” зони епіднебезпеки, у тому числі, у Львівській, з 30 жовтня. У зв’язку з цим, обласна комісія ТЕБ і НС підтримала таке рішення та визначила перелік обмежувальних заходів, які діятимуть в області. Протокол засідання комісії можна переглянути за посиланням

20:33 29.10.2021

До уваги жителів сіл Пиняни, Бабина, Береги, Містковичі, Зарайське, Ковиничі, Климівщина, Корничі, Бірчиці, Нові Бірчиці

З метою вивезення побутових відходів просимо укласти договір “Про надання послуг з поводження з побутовими відходами” з ПП “ПАРА-МИР”, яке визнано рішенням виконавчого комітету від 12.08.2021 № 294 переможцем конкурсу на виконання послуг на збирання та вивезення побутових відходів на території Новокалинівської міської ради, а саме населених пунктів с. Пиняни, с. Бабина, с. Береги, с. Містковичі, с. Зарайське, с. Ковиничі, с. Климівщина, с. Корничі, с. Бірчиці, с. Нові Бірчиці.

19:20 29.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! З 01.11.2021 РОКУ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ ТІЛЬКИ ПРИ НАЯВНОСТІ СЕРТИФІКАТУ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ (COVID-19) АБО ПЛР-ТЕСТУ

14:36 28.10.2021

ШКІДЛИВИЙ ВПЛИВ ІОНІЗУЮЧОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ НА ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ

Джерело іонізуючих випромінювань діє на організм при зовнішньому або внутрішньому опромінюванні (попаданні всередину організму з їжею, палінням і т. ін.).  Під дією іонізуючих випромінювань в організмі людини відбувається іонізація молекул і атомів тканини, порушується хімічна структура сполук, утворюються сполуки, не властиві живій клітині, що в свою чергу призводить до її відмирання. Зміни фізичних і біологічних процесів в організмі залежно від дози опромінювання, тобто функції окремих органів і всього організму людини можуть відновлюватись повністю або вести до функціональних порушень організму і виникненню променевої хвороби.

10:49 28.10.2021