ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2020 00:22

Шановні жителі Новокалинівської об'єднаної територіальної громади: м. Новий Калинів, сіл Калинів, Кружики, Корналовичі, Гординя, Мала Білина, Велика Білина та Велика Хвороща! Сердечно вітаю Вас з Днем Державного Прапора України!

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати, як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

Ми живемо у країні, яку виборювали та вимолювали декілька поколінь українців. Але боротьба триває… І сьогодні на долю України знову випадають важкі випробування, які ми спільними зусиллями, своєю працею та прагненням побудувати незалежну європейську державу обов’язково здолаємо!

То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає до  нових подвигів заради своєї Батьківщини. Від усього серця бажаю Вам, щоб Ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!

Доброго здоров’я, миру, благополуччя, щастя кожній родині!

Зі святом Вас, дорогі мешканці Новокалинівської об’єднаної територіальної громади!

З повагою Богдан Юзвяк

голова Новокалинівської міської ради