ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2022 00:12

Шановні жителі Новокалинівської територіальної громади! Сердечно вітаю Вас з Днем Державного Прапора України! Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати, як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

Ми живемо у країні, яку виборювали та вимолювали декілька поколінь українців. Але боротьба триває… І сьогодні на долю України знову випадають важкі випробування, але ми знову боремося і успішно даємо відсіч російському ворогові. І ми спільними зусиллями, своєю працею та прагненням захистимо нашу Свободу і Незалежність!

За півроку повномасштабної війни Прапор України став символом свободи та незалежності не тільки для нас, а й для всього світу. Його можна побачити на маленьких вуличках затишної Європи і на великих площах Америки, під час мільйонних концертів світових зірок і на відео з мільйонами переглядами в мережі інтернет.

Ми віримо, що дуже скоро зможемо побачити синьо-жовтий прапор і у всіх тимчасово окупованих містах та селищах Донбасу, Харківщини, Херсонщини, Миколаївщини, Запоріжчини та Криму!

Працюємо задля Перемоги!!!

То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає до  нових подвигів заради своєї Батьківщини. Від усього серця бажаю Вам, щоб Ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!

Доброго здоров’я, миру, благополуччя, щастя кожній родині!

Зі святом Вас, дорогі мешканці Новокалинівської територіальної громади!

З повагою Богдан ЮЗВЯК, голова Новокалинівської територіальної громади

Den Derzhavnoho Prapora Ukrainy m. Novyi Kalyniv 23.08.2020 roku