Дата: від до Скинути

ДОПОМОГА НА ПРОЖИВАННЯ ДЛЯ ВПО: ХТО МАЄ ЗВЕРНУТИСЯ ІЗ ЗАЯВОЮ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ВИПЛАТ. ІНФОГРАФІКА

Нещодавно Уряд прийняв постанову, якою вніс зміни у порядок призначення виплат на проживання для ВПО.  З 1 березня 2024 року виплати буде продовжено для більшості нинішніх отримувачів, які належать до найбільш вразливих категорій. Щоб підтримати їх, ще на 6 місяців, автоматично, продовжуються виплати для ВПО, які не мають можливості  працювати, а саме:

11:19 27.02.2024

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС I ТА II КАТЕГОРІЇ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТГ

Відділ соціального захисту населення Новокалинівської ТГ повідомляє про те, що забезпечення лікарськими засобами по безоплатним рецептам постраждалих громадян внаслідок Чорнобильської катастрофи I та II категорії у 2024 році буде проводити ПП «Аптека Аронія», яка знаходиться за адресою м. Самбір, вул. Степана Бандери, 26А. За детальною інформацією просимо звертатися до відділу соціального захисту населення Новокалинівської міської ради за адресою: с. Калинів, вул. Самбірська, 1. Контактний номер телефону +380680029740.

10:58 27.02.2024

РОБОТОДАВЦІ ЗОБОВ’ЯЗАНІ ОФОРМЛЯТИ ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ ЗАКОНОДАВСТВА

Самбірська ДПІ інформує, що наймати працівників можуть компанії, приватні підприємці, а також фізичні особи, які беруть на роботу кухарів, нянь, водіїв та ін. При цьому всі вони стають роботодавцями і мають дотримуватися трудового законодавства.

17:48 25.02.2024

ЗА ЯКИМИ ВИТРАТАМИ ФІЗИЧНА ОСОБА МАЄ ПРАВО НА ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ?

Самбірська ДПІ інформує за якими витратами фізична особа має право на отримання податкової знижки за 2023 рік. Подаємо перелік цих витрат. У дужках вказано, які існують обмеження. Відтак фізична особа має податкову знижку за такими витратами:

17:38 25.02.2024

“ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ… ПРОСТО ЙДУТЬ” ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ У НАРОДНОМУ ДОМІ с. ПИНЯНИ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні – відважних співвітчизників, які віддали своє життя за можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою та самою творити своє майбутнє.

23:29 21.02.2024

ГОДИНА ПАМ’ЯТІ “ЧАС ПЛИНЕ, А ПАМ’ЯТЬ ЗАЛИНАЄТЬСЯ” У НАРОДНОМУ ДОМІ с. КАЛИНІВ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. В цей день ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість наших громадян, які віддали найдорожче – життя під час Революції Гідності захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, Європейське майбутнє України. З нагоди цієї дати в Народному домі с. Калинів проведено годину пам’яті “Час плине, а пам’ять залишається”. Захід підготувала і провела директор Народного дому с. Калинів Галина ГУДЗІЙ.

23:11 21.02.2024

ПАТРІОТИЧНА ГОДИНА З НАГОДИ ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ У НАРОДНОМУ ДОМІ с. КРУЖИКИ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. Свобода – фундаментальна характеристика людського існування, це можливість вільного вибору та усвідомлення власної відповідальності за цей вибір. Герої Небесної Сотні зробили свій вибір – виборювати свободу та гідність, віддавши за це життя. Вони загинули за те, щоб Україна розвивалася як вільна демократична держава. День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права і свободи людини. Підготувала патріотичну годину “Щоб не оплакувала мати, щоб світ наш в мирі вічно молодів” директор Народного дому с. Кружики Галина ТУРОК.

22:54 21.02.2024

ГОДИНА ПАМ’ЯТІ З НАГОДИ ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ У НАРОДНОМУ ДОМІ с. ГОРДИНЯ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість з них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), інші загинули пізніше у березні, квітні 2014 року, захищаючи права та свободи людини, європейське майбутнє України. З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Народному домі с. Гординя було проведено годину пам’яті “Живим уклін – загиблим слава” та оформлено тематичну поличку “Небесна Сотня! Вічна слава героям!”. Підготувала та провела захід Ірина КОНОН.

22:38 21.02.2024

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ У НАРОДНОМУ ДОМІ с. БАБИНА НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. День, коли ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість наших громадян, які віддали найдорожче ‒ життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Вони гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Народному домі села Бабина було проведено годину патріотичного виховання “А сотню вже зустріли небеса”, організовано перегляд фільму  “Небесна сотня. Зима, що нас змінила” та книжкову виставку “Герої не вмирають!”.

22:22 21.02.2024