ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА

Дата: 09.03.2024 00:30

Шановні землевпорядники! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем землевпорядника. Від вашої наполегливості, сумлінного виконання службових обов’язків та неухильного дотримання земельного законодавства великою мірою залежить захист і ефективність використання земельних ресурсів. В Україні земля – це не тільки фізична, але й сакральна категорія, важлива частина національної ідеї. Тому і професія землевпорядника дуже шанована та відповідальна. Бажаю вам миру на рідній землі, міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у справі збереження нашого безцінного багатства на благо нашої територіальної громади та процвітання рідної України! Нехай у ваших оселях панують мир та спокій, у справах – мудрість та натхнення, у серцях – весняний настрій та любов до рідної землі. Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку.

З повагою Новокалинівський міський голова  Богдан ЮЗВЯК

Vitannia miskoho holovy m. Novyi Kalyniv Bohdana Yuzviaka z dnem zemlevporiadnyka_2024