З ДНЕМ ДОБРОВОЛЬЦЯ, УКРАЇНСЬКІ ВОЇНИ, ВОЛОНТЕРИ, МЕДИКИ!

Дата: 14.03.2024 14:16

День мужніх, сміливих, відчайдушних захисників і захисниць, волонтерів та медиків, котрі першими стали на захист Української держави від російської окупації. Саме в той час, аби боронити кордони рідної землі, військовослужбовцями стали студенти, оперні співаки, музиканти, програмісти, вчителі та викладачі, менеджери та бізнесмени. Їх подвиг – врятував країну. Вони відстояли суверенітет і продовжують відстоювати цілісність держави. Дякую кожному, хто, ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть ворогу. Ви -  Герої України, які прийняли бій і вистояли. І це свято тих людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників.

Саме добровольчі батальйони відіграли значну роль у військовому протистоянні з РФ. Саме вони пройшли пекло найтяжчих бойових операцій.

Складаємо слова вдячності всім добровольцям України. Найсміліші, найвідважніші люди! Ви - приклад для наслідування. Всі ви є символами української незламності, рішучості і сили волі. Вічна шана тим, хто ціною власного життя захистив рідну землю. Схиляємо голови перед вашою жертовністю.

День українського добровольця – це одна з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.

У це свято мужності та відваги бажаю українським добровольцям сил і наснаги творити історію України й бути тими, хто принесе нашу Велику Перемогу над ворогом! Нехай щодня супроводжує Вас удача та Боже благословення та надійний тил в родині. Залишайтеся такими ж відважними, мудрими, сильними і небайдужими.

Перемог і звитяг українському війську! Вірю, що українці пануватимуть на Своїй Богом Даній землі!

Слава Україні! Слава Добровольцям України!

Очільник Новокалинівської міської територіальної громади

Богдан ЮЗВЯК