Дата: від до Скинути

ВІТАЄМО УЧНІВ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ – ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСІВ 2022 РОКУ

Незважаючи на складні умови сьогодення, 2022 рік виявився плідним на перемоги. Ось і промайнув І семестр навчання у стінах Новокалинівської мистецької школи. Наша мистецька школа – це викладацький колектив, який спроможний виховати таких учнів! Адже, щоб учень став відомим і успішним, йому потрібно дати поштовх, навчити, розділити з ним перші успіхи і невдачі… Хочеться підбити підсумки цього півріччя і ще раз показати, які талановиті і працьовиті наші учні, звичайно, разом із своїми викладачами.

11:47 07.02.2023

ПОРАДИ ЯК ЗБЕРЕГТИ  ПРОДУКТИ В ХОЛОДИЛЬНОМУ ОБЛАДНАННІ ПРИ АВАРІЙНИХ ВІДКЛЮЧЕННЯХ СВІТЛА ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

ПОРАДИ ЯК ЗБЕРЕГТИ ПРОДУКТИ В ХОЛОДИЛЬНОМУ ОБЛАДНАННІ ПРИ АВАРІЙНИХ ВІДКЛЮЧЕННЯХ СВІТЛА ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

Через часті обстріли російськими окупантами об'єктів енергетичної інфраструктури, перебої зі світлом на невизначений час можуть призвести до псування продуктів у холодильнику. Тому важливо розуміти, що робити з продуктами з холодильника, якщо раптово зникне світло.

15:03 06.02.2023

В УКРАЇНІ СТВОРИЛИ БЕЗКОШТОВНУ ПЛАТФОРМУ ДЛЯ АВТОМАТИЧНОЇ ПЕРЕВІРКИ ДОМАШНІХ ЗАВДАНЬ

В Україні запустили платформу JustClass, на якій вчителі зможуть безкоштовно задавати домашні завдання онлайн. Для цього педагог має обрати завдання з бази, що налічує 1500 інтерактивних вправ, і надіслати учням згенероване посилання.

21:28 05.02.2023

ТАЛАНОВИТІ УЧНІ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ ОТРИМАЛИ ДИПЛОМИ ЗА УЧАСТЬ У РІЗНОМАНІТНИХ МУЗИЧНИХ КОНКУРСАХ

Талановиті учні Новокалинівської мистецької школи отримали дипломи за участь у різноманітних музичних конкурсах. Учні, які приймали участь у конкурсах фортепіанного відділу: Вікторія Маринкевич (2 клас), Марія Сович (3 клас), Анна Таратута (4 клас), Дарина Прищ (4 клас), Софія Лавер (6 клас), Неля Татаренко (6 клас) – викладач Дубик Р.Б., Іринка Гудзій (3 клас) – викладач Баковська Г.Б., Ярина Гнатик, Ліля Соханчак, Божена Ткач, Юлія Гнатик – викладач Маркварт А.А.

16:58 04.02.2023

ТАЛАНОВИТІ УЧНІ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ

Ось і промайнув І семестр навчання в стінах Новокалинівської мистецької школи. Хочеться підбити підсумки цього півріччя і ще раз показати, які талановиті і працьовиті наші учні, звичайно, разом із своїми викладачами. Учні, які приймали участь у конкурсах фортепіанного відділу: Вікторія Маринкевич (2 клас), Марія Сович (3 клас), Анна Таратута (4 клас), Дарина Прищ (4 клас), Софія Лавер (6 клас), Неля Татаренко (6 клас) – викладач Дубик Р.Б., Іринка Гудзій (3 клас) – викладач Баковська Г.Б., Ярина Гнатик, Ліля Соханчак, Божена Ткач, Юлія Гнатик – викладач Маркварт А.А.

18:19 03.02.2023

ПОДЯКАМИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ НАГОРОДИЛИ ПРИЗВАНИХ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА МОБІЛІЗАЦІЄЮ ПРАЦІВНИКІВ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

02 лютого 2023 року на засіданні виконавчого комітету Новокалинівської міської ради міський голова Богдан Юзвяк нагородив Подяками Львівської обласної ради призваних на військову службу за мобілізацією працівників міської ради.  За активну громадянську позицію, особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави та з нагоди Дня місцевого самоврядування Подяками  були нагороджені:

19:24 02.02.2023

СЛУЖБА У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ – ПОЧЕСНА МІСІЯ І ПРЕСТИЖНА РОБОТА

Якщо ви бажаєте сприяти обороні України, суверенітету і територіальній цілісності  держави, тоді запрошуємо на військову службу у Збройні Сили України. Адже служба у Збройних Силах України гарантує:

11:18 02.02.2023

09.02.2023 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 15-ї СЕСІЇ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.01.2023 року №13 “Про скликання 15-ї сесії VІІІ скликання Новокалинівської міської ради Самбірського району Львівської області” пленарне засідання 15-ї сесії Новокалинівської міської ради Самбірського району Львівської області відбудеться 09.02.2023 року о 16.00 год. в залі Народного дому (м. Новий Калинів, пл. Авіації,1а).

16:27 30.01.2023

ПРОФІЛАКТИКА НАРКОМАНІЇ СЕРЕД МОЛОДІ

Проблема наркоманії сьогодні дуже гостра, вживання неповнолітніми, юнаками і дівчатами наркотичних речовин стає небезпечним соціальним явищем. Наркотики руйнують психіку молодих людей, зумовлюють відмову від здорового способу життя, породжують мотиви прийняття хибних рішень. Саме тому, є вкрай важливим зрозуміти, що таке наркотики, щоб краще усвідомлювати шкоду, яка спричинена їх споживанням.

12:10 30.01.2023

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ГЕНЕРАТОРАМИ

Під час зимового періоду за відсутності світла люди активно використовують генератори як джерела резервного електропостачання. Проте не завжди дотримуються правил їх використання. І найважливіше – ігнорують головне правило: генератор – лише для відкритого повітря! Адже під час його роботи виділяється чадний газ, що може призвести до отруєння і навіть летального випадку.

12:36 27.01.2023