АГРАРНИЙ ФОНД ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 10.04.2024 14:17

Державна спеціалізована бюджетна установа Аграрний фонд є власником державного інтервенційного фонду сформованого об’єктами державного цінового регулювання (в тому числі зерном) для потреб забезпечення продовольчої безпеки країни. Законом України «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану» визначено механізм передачі, примусового відчуження або вилучення майна у юридичних та фізичних осіб для потреб держави в умовах правового режиму воєнного стану.

Примусове відчуження або вилучення майна у зв’язку із запровадженням та виконанням заходів правового режиму воєнного стану здійснюється за рішенням військового командування, погодженим відповідно з Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласною, районною, Київською чи Севастопольською міською державною адміністрацією або виконавчим органом відповідної місцевої ради.

З метою здійснення заходів військовими адміністраціями для забезпечення потреб держави в умовах правового режиму воєнного стану Аграрний фонд повідомляє про наявність зерна державного інтервенційного фонду:

-пшениця 3 клас 2013 рік - 101,691 тонн, що належить державі в особі Аграрного фонду. Зерно знаходиться на відповідальному зберіганні у ПП «Західний Буг» (Буський р-н), адреса складських приміщень: 80560, вул. Довженка, буд. 1, смт. Красне, Буський р- н., Львівська обл.

-пшениця 2 клас 2012 рік- 41,712 тонн, що належить державі в особі Аграрного фонду. Зерно знаходиться на відповідальному зберіганні у ТзОВ «Золочівський елеватор», адреса складських приміщень: 80700, вул. Вокзальна, буд. 3 1, м. Зрлочів, Львівська обл.