НОВОКАЛИНІВСЬКЕ ВУЖКГ ОТРИМАЛО 2 ГЕНЕРАТОРИ

У рамках посиленої співпраці з ООН UNICEF Новокалинівському ВУЖКГ було передано 2 генератори потужністю 120 кВт. Слід зазначити, що раніше таке обладнання також отримали Турківська ЦМЛ (2 генератори, потужністю 50 кВт) та Самбірське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства (1 генератор, потужністю 50 кВт).

09:09 28.03.2023

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ “КЛІМАТ ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ”

Конкурс триває до 31 березня 2023 року включно. Конкурс проводить Всеукраїнська громадська організація “Жива планета” за фінансової підтримки Фінського Посольства в Україні та за сприяння Міністерства освіти та науки України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, у партнерстві з обласними інститутами післядипломної освіти педагогічних працівників, Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління, Інститутом модернізації змісту освіти, Інститутом екологічного управління та збалансованого природокористування і партнерами.

21:39 25.03.2023

СБУ ЗАТРИМАЛА В ОДЕСІ ДВОХ ВОРОЖИХ ІНФОРМАТОРІВ, ЯКІ РОЗВІДУВАЛИ ПОЗИЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ППО

Служба безпеки викрила ще двох інформаторів російських спецслужб у ході контрдиверсійних заходів на Одещині. Вони збирали розвіддані про місця розташування підрозділів Сил оборони і стратегічно важливих об’єктів критичної інфраструктури на території регіону. Насамперед їх цікавила інформація про переміщення колон з військовою технікою, а також позиції систем протиповітряної оборони ЗСУ. Отримані відомості ворог планував використати для підготовки повітряних ударів по обласному центру.

15:47 22.03.2023

ЗАГОТІВЛЯ ДЕРЕВИНИ В ЗАХИСНИХ ЛІСОНАСАДЖЕННЯХ ЗАЛІЗНИЦІ БЕЗ ПОГОДЖЕННЯ З АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» Є НЕЗАКОННОЮ

До категорії захисних лісів відносяться лісові ділянки, що виконують функцію захисту навколишнього природного середовища та інженерних об’єктів від негативного впливу природних та антропогенних факторів, відповідно до постанови КМУ від 16.05.2007 № 733.

12:36 22.03.2023

КЛЮЧІ ВІД НОВЕНЬКОГО "ШКОЛЯРИКА" ОТРИМАЛА НОВОКАЛИНІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Новокалинівською міською радою у межах Програми розвитку освіти Львівщини за кошти обласного бюджету та бюджету міської ради на умовах співфінансування було придбано шкільний автобус "Школярик". Вартість транспорту становить 2,5 млн. грн. Автобус обладнано у відповідності до вимог, які висуваються для шкільних автобусів, адаптовані для перевезення учнів. У цих автобусах є все необхідне також для того, щоб транспортувати дітей з особливими освітніми потребами.

12:51 20.03.2023

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Від усієї Новокалинівської територіальної громади вітаю Вас з професійним святом! Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

11:41 19.03.2023

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОТЦЮ ІВАНУ КУЦИКУ, НАСТОЯТЕЛЮ ПАРАФІЇ УГКЦ СЕЛА ПИНЯНИ

Всечесний отче Іване! Засвідчую свою повагу та засилаю найщиріші побажання з нагоди Вашого 60-річчя! Низький уклін Вам за повсякденну духовну працю. Просимо милосердного Господа у молитві, щоб Він дарував Вам ще більше сил та наснаги.

00:07 19.03.2023

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ДОТАЦІЇ ЗА ПРИРІСТ КОРІВ

У зв’язку з численними зверненнями громадян області на гарячу лінію департаменту щодо фінансової підтримки у вигляді дотації за приріст поголів’я корів по обласній Комплексній програмі підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки інформуємо населення, зокрема фізичних осіб, які утримують корів про те, що дотація за приріст поголів’я корів надаватиметься тільки суб’єктам підприємництва (юридичним особам, зареєстрованим сімейним фермерським господарствам, фізичним особам-підприємцям), які збільшили (приростили) поголів’я корів у період з 01 квітня минулого року до 01 квітня поточного року. Для фізичних осіб вищезазначена дотація не надається.

22:26 18.03.2023

ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОТЦЮ ЯРОСЛАВУ БУНЮ, НАСТОЯТЕЛЮ ПАРАФІЇ УГКЦ СЕЛА ВЕЛИКА БІЛИНА

Всечесний отче Ярославе! Щиросердечно вітаю Вас з нагоди Вашого дня народження! Дякую Вам за молитву, за віддану і жертовну працю у Винограднику Господньому, за батьківський провід для вірних парафії. Господь благословив Вас на важливий і складний шлях духовного служіння. Двері Вашого серця завжди відкриті для всіх, хто шукає підтримки, допомоги, наставлення, поради, молитви!

00:07 15.03.2023

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ БОТУЛІЗМУ

Ботулізм – гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridium botolinum і її токсином, що міститься в неправильно приготовлених і збережених консервах. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей.

11:53 14.03.2023