ДО УВАГИ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Персональні дані. До уваги постачальників житлово-комунальних послуг і балансоутримувачів будинків та прилеглих територій! До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять численні скарги від громадян щодо поширення постачальниками житлово-комунальних послуг в мережі Інтернет, під’їздах будинків, переліків боржників, а саме: номерів особових рахунків, адрес (назв районів, вулиць, номерів будинків та квартир), сум заборгованості тощо.

16:28 03.09.2021

САМБІРСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ГУ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

Пам’ятка по Сказу. Сказ – одна з найнебезпечніших вірусних хвороб, спільних для тварин та людей. Хвороба уражає центральну нервову систему з ознаками поліоенцефаломіеліту, супроводжується паралічами і без лікування завжди закінчується смертю.

11:17 03.09.2021

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ с. ЛУКА, с. ЗАЛУЖАНИ, с. МАЙНИЧ, с. КАЛИНІВ!

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ с. ЛУКА, с. ЗАЛУЖАНИ, с. МАЙНИЧ, с. КАЛИНІВ! ТОВ “ЗАХІД-АГРО МХП” ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ТЕ, ЩО НА ПОЛЯХ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ В с. ЛУКА, с. ЗАЛУЖАНИ, с. МАЙНИЧ, с. КАЛИНІВ з 22.08. по 31.08.2021 року БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ ОБПРИСКУВАННЯ ПОСІВІВ СОЇ ЗАСОБАМИ ЗАХИСТУ РОСЛИН.

12:33 23.08.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі буд. №11 та буд. №13 на пл. Авіації м. Новий Калинів у зв'язку з ремонтними роботами на водопроводі 17.08.2021 року водопостачання буде припинено з 09.00 год. Відновлення водопостачання відбудеться одразу ж після виконання робіт. Вибачте за незручності.

17:04 16.08.2021

ПрАТ "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ В СМТ. ДУБЛЯНИ

ПрАТ "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ПОВІДОМЛЯЄ!!! Шановні клієнти! За адресою: смт. ДУБЛЯНИ Самбірського району Львівської області 16.08.2021 року з 06:00 до 18:00 заплановані ремонті роботи. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

21:36 15.08.2021

ПрАТ "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ В С. ЛУКА

ПрАТ "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ПОВІДОМЛЯЄ!!! Шановні клієнти! За адресою: с. Лука, Самбірський район, Львівська область 16.08.2021 року з 06:00 до 18:00 заплановані ремонті роботи. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

21:24 15.08.2021

ПрАТ "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ В С. ВЕЛИКА ОЗИМИНА

ПрАТ "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ПОВІДОМЛЯЄ!!! Шановні клієнти! За адресою: с. ВЕЛИКА ОЗИМИНА, Самбірський район, Львівська область, що 16.08.2021 року з 08:00 до 17:00 заплановані ремонті роботи. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

21:12 15.08.2021

НОВОКАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ. Назва містобудівної документації – “Проект детального планування території житлової забудови у межах вулиці Самбірська в с. Бабина Самбірського району Львівської області”.

23:32 13.08.2021

НОВОКАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ. Назва містобудівної документації – “Детальний план території на частину території за межами населеного пункту с. Бабина в районі урочища «Ролі» (з метою зміни цільового призначення приватних земельних ділянок з ведення особистого селянського господарства на індивідуальне дачне будівництво)”.

23:20 13.08.2021

ФГ “КАТРИНА” ПОВІДОМЛЯЄ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ВЕЛИКА ОЗИМИНА

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СЕЛА ВЕЛИКА ОЗИМИНА! ФГ “Катрина” буде проводитися внесення пестицидів на орендованих (засіяних) пайових землях з 10 по 15 серпня 2021 року у вечірній час доби на території села Велика Озимина.

23:49 09.08.2021