ОГОЛОШЕННЯ

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до 33-их роковин виведення радянських військ з Афганістану в 1989 році.

13:09 13.02.2022

САМБІРСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГУ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Чому з’являються нові штами коронавірусу? Що впливає на їх мутацію? Це природний шлях виживання вірусів в середовищі, за яке потрібно боротися. Тобто це спосіб виживання вірусів – мутації. І не завжди вони йдуть на користь самим вірусам. Більшість з них вибраковується і помирає. Всі мутації виникають там, де гірше за все відбувається вакцинація, імунопрофілактика. Тобто «Дельта» штам в Індії, «Омікрон» в Південній Африці – рівень охоплення щепленням приблизно 20-25 %. Більш того, місцеві лікарі кажуть, що місцеве населення не дуже довіряє традиційній доказовій медицині і звертається за лікуванням до знахарів.

12:27 09.02.2022

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ В ПІДРОЗДІЛАХ СИЛ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Територіальна оборона України - це система загальнодержавних, воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються у мирний час та в особливий період з метою протидії воєнним загрозам, а також для надання допомоги у захисті населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій.

11:57 09.02.2022

10.02.2022 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 9-ї СЕСІЇ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження міського голови від 21.01.2022 року №26 “Про скликання 9-ї сесії Новокалинівської міської ради VІІІ скликання” пленарне засідання 9-ї сесію Новокалинівської міської ради Самбірського району Львівської області відбудеться 10.02.2022 року о 10.00 год. в залі Народного дому (м. Новий Калинів, пл. Авіації,1а).

15:07 06.02.2022

ЩОДО ІНФОРМУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо правил поведінки у небезпечних ситуаціях, пропонуємо рекомендації населенню щодо дій за сигналами оповіщення згідно з додатком.

16:42 03.02.2022

САМБІРСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГУ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Що потрібно знати про Омікрон - новий штам корона вірусу. У листопаді в Південно-Африканській республіці виявили новий штам коронавірусу «Омікрон», який має статус «що викликає занепокоєння». Цей штам є більш заразним, тобто більша кількість людей наражається на небезпеку, коли поруч перебуває хворий чи носій цього вірусу, але він є менш патогенним.

17:39 02.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі будинків №16, №17, №18, №19, №20 та гуртожитку (в/ч) на пл. Авіації м. Новий Калинів. У зв’язку з аварійною ситуацією на водопроводі водопостачання тимчасово припинено до ліквідації аварійної ситуації. Вибачте за незручності.

15:17 25.01.2022

ПрАТ "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ В С. ГОРДИНЯ

ПрАТ "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ПОВІДОМЛЯЄ!!! Шановні клієнти! За адресою: с. ГОРДИНЯ Самбірського району Львівської області 26.01.2022 року з 10:00 до 16:00 заплановані ремонті роботи. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

09:15 24.01.2022

САМБІРСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГУ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

ЯК ЗАПОБІГТИ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСУ: ПОРАДИ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ. У цьому пості зібрали рекомендації для керівників закладів громадського харчування, де готують та подають їжу. Про що мають подбати керівники закладів для відвідувачів:

11:16 04.01.2022

ПРО МОРАТОРІЙ НА ПУБЛІЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ РОСІЙСЬКОМОВНОГО КУЛЬТУРНОГО ПРОДУКТУ НА ТЕРИТОРІЇ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

На виконання доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 3 грудня 2021 року № 31/0/6-21 «З метою національно-патріотичного виховання населення та виконання рішення Львівської обласної ради від 7 жовтня 2021 року № 228 «Про інформацію Львівської обласної державної адміністрації щодо виконання рішення обласної ради від 18 вересня 2018 року № 745 «Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області», просимо забезпечити систематичне інформування фізичних та юридичних осіб про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області.

09:39 04.01.2022