ОГОЛОШЕННЯ

Іспит за заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Новокалинівської міської ради:

16:27 23.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ

НОВОКАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ Назва містобудівної документації – “Проект детального планування території на комплекс гаражів по вулиці Зелена в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області”.

20:23 11.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ

15 березня 2021 року о 16.00 год. в приміщенні Народного дому м. Новий Калинів відбудуться громадські слухання з питання рубки формування та оздоровлення лісів: вибірково-санітарні рубки Дрогобицьким ДЛГП “ГАЛСІЛЬЛІС” в Самбірській тех-дільниці на 2021 рік.

20:11 11.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ

НОВОКАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ Назва містобудівної документації – “Проект детального планування території житлової забудови у межах вулиці Нова в с. Корналовичі Самбірського району Львівської області”.

01:31 27.01.2021

ОГОЛОШЕННЯ

НОВОКАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ Назва містобудівної документації – “Детальний план території, обмеженої вул. Січових Стрільців, за межами населеного пункту смт. Дубляни, Самбірського району Львівської області”

14:15 22.01.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення І-ї сесії VІІІ скликання Новокалинівської міської ради №10 від 19.11.2020 року “Про реорганізацію Бабинської сільської ради та Дублянської селищної ради шляхом приєднання до Новокалинівської міської ради Самбірського району Львівської області”, рішення І-ї сесії VІІІ скликання Новокалинівської міської ради №21 від 03.12.2020 року “Про затвердження штатного розпису Новокалинівської міської ради” та розпорядження міського голови від 16.01.2021 року №37 “Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Новокалинівської міської ради” Новокалинівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад, а саме:

14:12 16.01.2021

ОГОЛОШЕННЯ

НОВОКАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ Назва містобудівної документації – “Зміни до детального території земельної ділянки для обслуговування власної нежитлової будівлі та індивідуальних гаражів на пл. Авіації, 28 в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області”.

22:03 11.01.2021

ОГОЛОШЕННЯ

НОВОКАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ. Назва містобудівної документації – “Детальний план території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Бабина по вул. Потічна Самбірського району Львівської області”.

13:39 29.12.2020