ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ смт. ДУБЛЯНИ, с. МАЛА БІЛИНА ТА с. МАЙНИЧ!

ТзОВ “БАРКОМ” ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ТЕ, ЩО НА ПОЛЯХ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ В с. МАЛА БІЛИНА, с. МАЙНИЧ та смт. ДУБЛЯНИ з 03.06.2022 року по 13.06.2022 року БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ ОБПРИСКУВАННЯ ПОСІВІВ СОЇ ЗАСОБАМИ ЗАХИСТУ РОСЛИН.

14:38 01.06.2022

ТОВ «ЗАХІД-АГРО МХП» ПОВІДОМЛЯЄ

ТОВ «Захід-Агро МХП» повідомляє Вас про те, що на полях Новокалинівської територіальної громади в с.Лука, с.Залужани, с.Майнич та с.Калинів з 21.05. по 30.05.2022 року буде проводитись обприскування посівів пшениці озимої засобами захисту підживлення мікроелементами рослин згідно регламенту застосування пестицидів та агрохіміхатів  ( температурп повітря – не вище +25 °С, відносна вологість повітря – не нище 50% та швидкість вітру – до 5 м/с).

12:51 24.05.2022

ЩОДО ОБПРИСКУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР

ФГ Кільгана Івана Степановича інформує про те, що на даному етапі по посівах пшениці вносяться мікродобрива, оскільки внесення ядів непотрібне для росту даної культури. Норма розходу на 1 га посіву становить 1 л, яка вноситься у два прийоми.

11:57 24.05.2022

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ ГРОМАДИ ІНФОРМУЮТЬ

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!!! Поліцейськими офіцерами Новокалинівської територіальної громади було виявлено велосипеди, які, можливо, були викрадені. Шановні жителі громади, якщо ви впізнали свій велосипед – звертайтеся до офіцерів громади за номерами телефону:

10:24 24.05.2022