Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

Новокалинівська міська рада повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планової діяльності.

09:00 22.12.2021

САМБІРСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГУ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

«Маска, гігієна рук, соціальна дистанція і двократна вакцинація – доступні інструменти для профілактики коронавірусу». На сьогодні надзвичайно актуальним є використання засобів захисту та профілактики коронавірусної інфекції, адже пандемія в області нарощує обсяги. Зазначають медики та наголошують, що берегтися та бути пильними треба і вакцинованим мешканцям.

14:40 13.12.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Доводимо до відома, що при Львівській обласній державній адміністрації діє регіональний штаб з вирішення проблемних питань у сферах земельних відносин та агропромислового комплексу у Львівській області, що створений розпорядженням голови облдержадміністрації від 02.11.2021 №1061/0/5-21. Детальніше з розпорядженням, його складом та положенням можна ознайомитись за посиланням: https://loda.gov.ua/upload/doc/2021/11/1061_1635952687.zip

11:50 29.11.2021

САМБІРСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГУ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

ЧАДНИЙ ГАЗ: ВПЛИВ НА ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ.  Випадки отруєнь чадним газом трапляються настільки часто, що за кількістю поступаються хіба що отруєнню алкоголем. Через численні отруєння ним людей на виробництві та в побуті став відомою отрутою. Знаючи принцип його впливу на організм людини і величини токсичних концентрацій можна вибрати способи індивідуального захисту та безпечної поведінки людей. Найчастіше отруєння чадним газом спостерігається в холодний період року, коли користуються пічним опаленням, або коли людина перебуває у зачиненому гаражі при працюючому двигуні автомобіля. Взагалі він зустрічається всюди, де є умови – недостатня кількість кисню, погана робота витяжок, забиті димарі – для неповного згорання речовини, що містить вуглець. Отруєння може статися під час роботи бензинових двигунів, при згоранні природного газу, при пожежах та на деяких промислових підприємствах. Велика кількість смертельних випадків стається в закритих приміщеннях з відсутньою вентиляцією.

09:28 29.11.2021

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання листа Міністерства розвитку громад та територій України від 05.11.2021 №7/11.1/16785-21 направляємо для відома та виконання Протокол №6 від 21.10.2021 засідання Міжвідомчої робочої групи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2021/22 року.

14:56 19.11.2021

САМБІРСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГУ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

Діоксини та їх вплив на здоров’я людини. Діоксини - забруднювачі навколишнього середовища. Вони входять до складу "брудної дюжини" - групи небезпечних хімічних речовин, відомих як стійкі органічні забруднювачі. Діоксини викликають особливе занепокоєння в зв'язку з їх високим токсичним потенціалом. Діоксини утворюються, переважно, внаслідок промислових процесів, але можуть також утворюватися і в результаті природних процесів, таких як виверження вулканів і лісові пожежі. Діоксин є побічним продуктом цілого ряду виробничих процесів, включаючи плавлення, вибілювання целюлози з використанням хлору при виробництві паперу та виробництво деяких гербіцидів і пестицидів. Основними винуватцями викидів діоксину в навколишнє середовище часто є сміттєспалювальні установки (для твердих і лікарняних відходів через неповне спалювання відходів.

09:13 11.11.2021

ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА!!! 11.11.2021 року з 8.00 год. до  14.00 год. 12.11.2021 року буде припинена подача газу у смт. Дубляни, у зв’язку з ремонтними роботами на газопроводі середнього тиску. Прохання перекрити подачу газу та дотримуватись правил техніки безпеки!

15:12 08.11.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні захисники і захисниці України, 14 жовтня о 14:00 год. у внутрішньому дворику Львівської обласної державної адміністрації (м. Львів, вул. Винниченка,18) відбудеться зустріч побратимів (ветеранів АТО/ООС). Запрошуємо Вас взяти участь.

21:33 13.10.2021

НОВОКАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ. Назва містобудівної документації – “Детальний план території в межах вулиці Січових Стрільців в смт. Дубляни Самбірського району Львівської області з метою обгрунтування зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,0261 га з кадастровим номером 4624255300:01:003:0568 розташовану в смт. Дубляни по вул. Січових Стрільців, 68 Самбірського району Львівської області”

22:32 10.10.2021