Дата: від до Скинути

Щодо додаткових соціальних гарантій в період карантину для ФОПів та окремих мало забезпечених сімей

З метою забезпечення додаткових соціальних гарантій на період карантину для фізичних осіб-підприємців, які мають дітей, а також для осіб, які були звільнені з роботи і зареєструвались в центрі зайнятості як безробітні, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми” від 22.04.2020 № 329 (далі – Постанова № 329).

14:22 06.05.2020

ДО УВАГИ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ!

Учасникам бойових дій (крім пенсіонерів та військовослужбовців) Новокалинівської ОТГ для отримання одноразової грошової виплати необхідно подати начальнику ВОБ Новокалинівської міської ради Олександрі Возняк такі документи:

10:16 04.05.2020

Благодійна допомога медикам Новокалинівської ОТГ від АТ “Укргазвидобування”

Благодійну допомогу для боротьби з коронавірусом для медичних працівників Новокалинівської об'єднаної територіальної громади передали представники компанії АТ “Укргазвидобування”, а саме:

15:58 30.04.2020

Управління соціального захисту населення Самбірської районної державної адміністрації доводить до відома громадян, які отримують державні соціальні допомоги, про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій на період карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019). 8 квітня 2020 року Урядом прийнято постанову КМУ № 264 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги», в якій врегульовано питання продовження виплати на період карантину деяких видів державних допомог особам, без заяв та без будь-яких документів.

23:07 27.04.2020

Стартував онлайн-конкурс дитячих малюнків “Країна моїх прав”

З 23 квітня по 5 червня 2020 року Координаційний центр з надання правової допомоги проводить онлайн-конкурс дитячих малюнків “Країна моїх прав”. Учасники – діти віком до 18 років. Взяти участь у конкурсі, подивитися дитячі роботи та проголосувати за малюнок, що найбільше сподобався, можна на офіційному сайті конкурсу http://art-konkurs.legalaid.gov.ua.

21:04 26.04.2020

Головне управління Фонду області профінансувало виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 1 000 гривень пенсіонерам Львівщини

23 квітня Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області спрямувало на виплату одноразової грошової допомоги понад 600 мільйонів гривень.

22:41 23.04.2020

Благодійна допомога медикам Новокалинівської ОТГ від Компанії “Контінентал Фермерз Груп”

Компанії “Контінентал Фермерз Груп” (ТзОВ “Агро ЛВ Лімітед”)  22 квітня 2020 року передали благодійну допомогу медичним працівникам медичних закладів Новокалинівської міської ради, а саме:

18:30 22.04.2020

Привітання міського голови Богдана Юзвяка з Великодніми святами

Сердечно вітаю жителів Новокалинівської об'єднаної територіальної громади із світлим святом Воскресіння Христового!!! Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією, дякуємо Господу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. У нинішній складний для України час нам, як ніколи, потрібна непохитна віра у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Тому ми впевнені, що Господь не залишить нас, що на нашій багатостраждальній землі настане довгоочікуваний мир і Україна наповниться квітом життя та Божою Благодаттю. Великдень – це велике духовне відродження. Бажаю, щоб незбагненна сила Христового Воскресіння стала подвижником нашої спільної праці для розбудови України. Хай розквітне писанкою наша земля! Хай у це світле свято воскреснуть і відродяться наші найсвітліші мрії і сподівання!

21:58 18.04.2020

У Новокалинівській ОТГ вручили великодні подарунки для тих, хто зараз так потребує уваги

Великдень – найбільш світле християнське свято. Свято перемоги добра над злом, життя на смертю, свято життя. Саме в такі дні серця людей відкриті як ніколи для добрих вчинків. Це свято входить в кожну домівку з Божим благословенням, сповнює віри в краще майбутнє, духовно очищає. За традицією, напередодні Великодніх свят, працівники міської ради передали від міського голови Богдана Юзвяка для одиноких жителів Новокалинівської об’єднаної територіальної громади 76 пасок та продуктових наборів. Вони поспілкувалися з бабусями та дідусями, подарували їм продуктові набори, а головне – приділили літнім людям увагу, якої ті так потребують.

01:34 17.04.2020