ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД “УРОК” В ГОРДИНЯНСЬКІЙ ЗОШ І-ІІ СТ.

Дата: 17.09.2021 23:54

На початку навчального року з метою запобігання дитячої безпритульності та бездоглядності, правопорушень і злочинності серед дітей, які без поважних причин не приступили до занять у загальноосвітніх навчальних закладах Новокалинівської територіальної громади, службою у справах дітей міської ради розпочато проведення профілактичного рейду Урок.

В рамках зазначеного заходу спеціалістом  служби у справах дітей 17.09.2021 року була проведена профілактична бесіда з учнями початкових класів Гординянської ЗОШ I-II ст. щодо належного відвідування занять, ознайомлено їх із відповідальністю за вчинення правопорушень, обов’язками учнів та правилами поведінки під час навчального процесу. Діти активно підтримували розмову та ставили безліч питань.

Профілактичний рейд Урок відбуватиметься впродовж вересня-жовтня, а заходи по охопленню всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть впродовж усього навчального року.

Служба у справах дітей інформує, що ухилення батьків або осіб, що їх  замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх осіб, згідно зі ст.184 Кодексу України про адміністративні порушення, тягне за собою відповідне покарання.

Служба у справах дітей Новокалинівської міської ради

PROFILAKTYChNYI REID “UROK” V HORDYNIaNSKII ShKOLI