НАГОРОДЖЕННЯ ОБДАРОВАНИХ УЧНІВ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 22.09.2021 17:24

21 вересня 2021 року в м. Новий Калинів відбулося урочисте нагородження учнів закладів освіти Новокалинівської міської ради, які здобули призові місця у всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Саме це свято є підсумком роботи учнів за  навчальний рік. На цьому заході голова Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк урочисто привітав здібних учнів громади, побажавши здобути ще не одну перемогу, а влада завжди буде підтримувати їх ініціативу, спрямовану на розвиток інтелектуалу та учнівської творчості.

Під час заходу грошовою премією були нагороджені: Вероніка Ванівська, Неля Татаренко та Софія Лавер, Мирослава Комілова та Божена Лісовець. Очільник громади Богдан Юзвяк  наголосив,  що пишається тим, що наша громада така багата талантами, розумною, здібною молоддю, яка своїми знаннями торує собі шлях у майбутнє.

Начальник відділу освіти міської ради Алла Ковталюк побажала учням успішного навчання та побільше перемог.

NAHORODZhENNIa OBDAROVANYKh UChNIV NOVOKALYNIVSKOI TERYTORIALNOI HROMADY