ЩОДО ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ

Дата: 18.10.2024 14:21

Розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 11.10.2024 № 1087/0/5-24ВА внесено зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки. Зокрема передбачено фінансову підтримку у вигляді часткового відшкодування вартості високорепродукційного насіння. Фінансова підтримка надається сільськогосподарським підприємствам, фермерським господарствам, сімейним фермерським господарствам, фізичним особам-підприємцям за придбане і висіяне у поточному році сертифіковане високорепродукційне насіння не нижче першої репродукції, або першого покоління гібриду в розмірі до 50 % вартості, але не більше 50,0 тис. грн одному суб’єкту підприємництва.

Відшкодуванню підлягає насіння гречки, жита, проса, олійного льону, квасолі, гороху всіх видів, вики, бобів, гірчиці, редьки олійної, багаторічних злакових трав, капусти (білокачанної, броколі, брюсельської, цвітної), буряка, моркви, цибулі, гарбузів, кабачків, патисонів, баклажанів, кукурудзи цукрової, а також огірків, помідорів, перцю (які вирощуються у відкритому грунті) не нижче першої репродукції або першого покоління гібриду.

Документи на відшкодування вартості насіння приймаються з 18 жовтня до 01 листопада (включно) поточного року в департаменті агропромислового розвитку за адресою: м. Львів, п-кт В. Чорновола, 4 (поверх 9, каб. № 82); тел.255-50-62.

Про більш детальну інформацію щодо переліку та форм документів, можна ознайомитись за посиланням: https://loda.gov.ua/structural-unit/17057?categoryId=6539

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ В КОМПЛЕКСНІЙ ПРОГРАМІ ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА 2021 - 2025 РОКИ