САМБІРСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 18.07.2024 14:28

17 червня 2024 року стартувала вступна компанія до ліцеїв безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС. Такі ліцеї будуть функціонувати в містах Івано-Франківськ, Вінниця, Київ, Дніпро. Прийом заявок в ліцеї продовжено до 1 серпня 2024 року.

Вступити до ліцеїв можуть діти загиблих, поранених, полонених або звільнених з полону, зниклих безвісти працівників та військовослужбовців органів системи МВС та інших органів Сил безпеки та оборони України, які у 2024 році закінчили 9 (дев’ятий) клас закладів середньої освіти.