ЩЕ ЧОТИРИ ВОЇНИ СВІТЛА СТАЛИ НА ВАРТУ БЛАГОСЛОВЕННОГО НЕБЕСНОГО ВОЇНСТВА

Дата: 12.07.2024 10:53

Як же швидко догоріла свічка чотирьох новітніх Героїв… Вони відійшли у Вічність, залишивши по собі світлу пам’ять та спогади, які не залікують болючі рани рідних, але грітимуть їх душі щоразу, коли згадуватимуть про воїнів, про їхні героїчні вчинки. Вони, як і інші наші відважні захисники, захищали свою країну, свій народ, свою рідну землю, яка тепер одягнула чорну хустину та в глибокій скорботі проливає за ними гіркі сльози. Світлу пам’ять про Ярослава Любіченка, Віталія Некрасова, Олександра Шемчука та Сергія Поташенкова збережуть назавжди у своїх серцях вдячні краяни, для яких вони стали прикладом мужності.

«Мамо, не плач! Я повернуся!» - так промовив би кожен із них до своєї мамусі. Проте, на жаль, уже не промовлять вони ці завітні слова, вже ніколи не переступлять порогу рідної хати та не скажуть «Вітаю, мамо», тому що більше за все любили Україну. Вірні військовій присязі, з честю і гідністю кожен воїн виконав свій громадянський та військовий обов’язок - до останнього захищав Батьківщину, суверенітет та незалежність України. Надто висока ціна наших мирних буднів...

Новокалинівська міська рада висловлює найщиріші співчуття рідним, друзям, близьким та побратимам патріотів своєї Батьківщини.

Низький уклін нашому воїнам-захисникам!

Зустріч Героїв відбудеться 13 липня у м. Новий Калинів.