ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ПАСІК!!!

Дата: 08.07.2024 15:21

За дорученням Міністерства аграрної політики та продовольства України, на виконання листа департаменту агропромислового розвитку ЛОДА від 25.06.2024 № 17-367/0/24  з метою узагальнення інформації про кількість випадків загибелі бджіл та встановлення причин, що призвели до цього,  запроваджується моніторинг кількості випадків  загибелі бджіл у 2024 році. У моніторингу має зазначатись інформація про випадки отруєння бджіл внаслідок застосування засобів захисту рослин, а також можливі причини їх загибелі. Інформацію про випадки отруєння бджіл вносити до моніторингу за посиланням:

До цієї форми може бути занесена інформація про випадки загибелі бджіл, які сталися у січні-травні 2024 року. У разі, якщо трапилось кілька випадків у різний період, інформацію необхідно внести в хронологічному порядку - спочатку ту, яка сталась раніше.  У разі наявності реєстрації пасіки  зазначати номер реєстрації.

Даний моніторинг є добровільним для подання інформації, яка може бути подана як пасічником, так і представником ОТГ або асоціації за згоди пасічника.