СКОРБОТА ОГОРТАЄ УСЮ ГРОМАДУ, КОЛИ В ОСТАННЮ ПУТЬ ПРОВОДЖАЄМО СВОЇХ ГЕРОЇВ

Дата: 19.06.2024 10:12

Болюча туга полонить наші душі, бо чисельність загиблих наших земляків не спиняється... З глибоким сумом повідомляємо, що 17 червня 2024 року загинув під час виконання обов'язків військової служби, завдань, пов'язаних із захистом цілісності України, поблизу села Новоселівка Перша Покровського району Донецької області житель села Корналовичі сержант Михайло Долінський,  14.05.1976 р.н.

Про дату зустрічі скорботного кортежу та чин похорону повідомимо додатково.

Схиляємо голови перед подвигом нашого земляка. У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім'ї та рідним, розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести Ваше родинне горе. Царство Небесне... Герої не вмирають!