Дата: 07.06.2024 10:48

Продаж права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 17,0864 га, кадастровий номер: 4624283100:04:000:0678, що розташована за адресою: Львівська область, Самбірський район, Новокалинівська міська рада за межами с. Корналовичі, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01). Детальна інформація ТУТ.

NOVOKALYNIVSKA MISKA RADA TORHY ZEMELNA DILIaNKA