ТОВ “НАФТОГАЗРЕМБУД-1” ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПЛАНОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ЯКА ПІДЛЯГАЄ ОЦІНЦІ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

Дата: 31.05.2024 17:16

ТОВ “НАФТОГАЗРЕМБУД-1” повідомляє про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля. З повідомленням про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля можна ознайомитись ТУТ

Із Звітом з оцінки впливу на довкілля та додатками до Звіту з оцінки впливу на довкілоя можна ознайомитись у Відділі природних ресурсів та екології виконавчого комітету Новокалинівської міської ради за адресою: 81464, Україна, Львівська область, Самбірський район, м. Новий Калинів, пл. Авіації, 1а.

Графік роботи: пн-чт.: 08:45 - 17:30, пт.: 08:45-16:15, обід: 13.00-13.30, сб. нд. - вихідний.

E-mail адреса: novkalynivrada@ukr.net

TOV “NAFTOHAZREMBUD-1” POVIDOMLIaIe