З ДНЕМ ВИШИВАНКИ, ГРОМАДО!

Дата: 16.05.2024 14:49

День вишиванки – це свято сповідування українських традицій і культури, прояв української національної свідомості, патріотизму і духу єдності народу.
Вишиванка - національна святиня і один з найсильніших оберегів. Вона символізує зв'язок поколінь, будить високі патріотичні почуття у серці кожного українця. Тож нехай День вишиванки об'єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення та сили здобути перемогу.

У День вишиванки хочу побажати миру і злагоди в ваших будинках і серцях. Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною, успішною. Пам'ятайте, що ми – Українці й зможемо все! Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичу здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня! Щиро вітаю вас зі святом національної єдності - Днем Вишиванки,  одного з найяскравіших національних символів України, символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.
Вишиванка для українця - це національна святиня, оберіг, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!

Зі святом!