ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

Дата: 12.05.2024 11:29

12 травня, у Міжнародний день медичної сестри, складаємо подяку відважним бійцям медичного фронту за високий професіоналізм, милосердя, людяність та добро. Від імені всієї Новокалинівської громади, сердечно дякую за Вашу роботу, наше здоров’я! Саме на Ваші тендітні плечі лягає вся турбота про пацієнта під час хвороби, Ви – надійна підтримка і допомога для лікаря в його роботі. Вашу працю неможливо переоцінити, особливо, у цей непростий час. Без Вас неможливо уявити повноцінну роботу будь-якого медичного закладу. У Міжнародний День медичної сестри щиро вітаю усіх медсестер, медбратів, фельдшерів, акушерок, лаборантів. Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я! Ви завжди першими приходите на допомогу. Надаєте необхідну висококваліфіковану медичну допомогу хворим, співчуваєте людському болю і стражданню, проявляєте турботу та увагу. А в час війни рятуєте життя нашим захисникам та захисницям, зцілюєте поранених у госпіталях. Щира вдячність вам за порятунок життя українців, за вашу щоденну благородну працю! Це неоціненний вклад у Перемогу! У майбутнє України.

Ви є всюди, як янголи-охоронці. Ваша праця – це справжній героїзм!

Дякую вам за турботу!

Миру всім нам після перемоги над московським злом!

Зі святом! Натхнення і успіхів Вам!

З глибокою повагою та найкращими побажаннями міський голова Богдан ЮЗВЯК

VITANNIa MISKOHO HOLOVY BOHDANA YuZVIaKA Z MIZhNARODNYM DNEM MEDYChNOI SESTRY