ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА ЗІ СВЯТОМ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО

Дата: 05.05.2024 00:14

З Воскресінням Христовим, дорогі жителі Новокалинівської територіальної громади! Прийміть вітання з нагоди найвеличнішого та найсвітлішого християнського свята – Воскресіння Христового! Сьогодні, коли наш народ змушений протистояти ворогу, захищати рідну землю від загарбника великою ціною втрат найкращих синів та доньок України, усі ми продовжуємо боротися та щиро вірити в Перемогу. Сьогодні ми об’єднуємося та згуртовуємося у патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною. У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни і є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією. Нехай Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях.

Від усієї душі бажаю Господніх благословень, міцного здоров’я,  віри в ЗСУ та наших захисників і захисниць, миру Українській землі та Божого благословення!

Дякую всім захисникам і захисницям, всім, хто зробив усе можливе для того, щоб ми зустріли Христове Воскресіння. Вічна пам'ять загиблим, які віддали за це своє життя.

Мирних всім Великодніх свят!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З найкращими побажаннями очільник Новокалинівської  територіальної громади Богдан ЮЗВЯК

Novyi Kalyniv vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z Voskresinniam Khrystovym Paska _2024