ПРИЄМНІ ПОДАРУНКИ УКРАЇНСЬКИМ ЗАХИСНИКАМ ВІД УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 03.05.2024 15:45

На напередодні одного із найсвітліших свят – Христового Воскресіння у закладах освіти Новокалинівської територіальної громади відбулась акція “Великодній кошик для воїнів ЗСУ”, ініційована відділом освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради. Учні, педагоги та працівники закладів освіти вже втретє проявляють доброчинні кроки, аби передати військовим пасхальні гостинці. Зібрані смаколики (солодощі, чай кава, печиво) паски, мʼясні вироби охайно пакували в коробки та надсилали військовим односельчанам. У цей важкий для всіх час кожен намагається хоч якось підтримати українських військових, які відстоюють незалежність та територіальну цілісність України не шкодуючи найдорожчого – власного життя.

Протягом 24-26 квітня, завдячуючи Благодійному фонду Твори ДОБРІ СПРАВИ, великодні набори поїхали у точки активних бойових дій до наших бійців на передову.

Також близько 200 запашних пасок, які для військових придбали працівники закладів освіти та виготовлені учнями листівки із побажанням якнайшвидше повернутися додому живими, передали на фронт через військового капелана Ярослава Фабіровського.

Зазвичай учні та вихованці закладів освіти виготовляли обереги та малюнки, що слугують важливим мотиватором для перемоги, для того, щоб кожен український захисник повернувся живим та неушкодженим.

Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом, тож віримо у Перемогу і наші ЗСУ.

PRYIeMNI PODARUNKY UKRAINSKYM ZAKhYSNYKAM VID UChNIV ZAKLADIV OSVITY NOVOKALYNIVSKOI TH