ДО УВАГИ ВОДІЇВ: В УКРАЇНІ ВІД 1 ТРАВНЯ НАБУВАЮТЬ ЧИННОСТІ ЗМІНИ ДО ПДР

Дата: 29.04.2024 14:58

В Україні набувають чинності нові положення Правил дорожнього руху. Згідно з ними ближнє світло фар за містом залишається обов'язковим і після 1 травня. З 1-го травня водії завжди мають вмикати ближнє світло за межами населених пунктів, – постанова Уряду. Раніше з 1 травня водії могли більше не вмикати світло, оскільки правило діяло лише в період короткого світлового дня (з 1 жовтня по 30 квітня). Але уряд скасував часові проміжки. Відтепер за межами населених пунктів авто має рухатись з увімкненими ходовими вогнями в будь-яку пору доби та року. В разі відсутності ходових вогнів у конструкції транспортного засобу, авто має рухатися з увімкненим ближнім світлом фар. В умовах погіршеної видимості дозволяється вмикати і дальнє світло фар. Покарання за це порушення ПДР залишилося незмінним - від 425 до 510 гривень.

DO UVAHY VODIIV V UKRAINI VID 1 TRAVNIa NABUVAIuT ChYNNOSTI ZMINY DO PDR Novyi Kalyniv