ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА ІЗ СВЯТОМ СВЯТОГО ВХОДУ ГОСПОДНЬОГО В ЄРУСАЛИМ

Дата: 28.04.2024 08:07

Дорогі жителі та гості Новокалинівської громади! Щиро вітаю усіх з Великим Християнським святом Святого Входу Господнього в Єрусалим, або, як його ще називають у народі, Вербною Неділею. У цей день ми вшановуємо в’їзд Господа Ісуса у Єрусалим, якого мешканці вітали, як свого Царя галузками пальмових гілок, які і символізує верба в Україні. За українською традицією вважається, що верба зможе захистити від всього поганого і душу і тіло. Кожен з нас пам’ятає прості слова з дитинства: Не я б’ю, верба б’є. За тиждень Великденьі з нетерпінням чекали Світлого дня Воскресіння…

Але одна страшна лютнева ніч змінила нас, змінила нашу свідомість, змінила Україну. Наші серця сьогодні здригаються від вибухів та сирен, а українська земля вмивається кров’ю своїх вірних синів і дочок. У когось вже немає сім’ї, родини, друзів, хтось вже залишився без рідної домівки, а у багатьох містах і селах вже немає й навіть храму… Та попри все у цей тривожний час всі українці об’єдналися у спільній Господній молитві і є незламними у своїй боротьбі за правду та свободу. Сьогодні кожен з нас має, уявно або фізично, торкнутися вербою українських воїнів. Нехай Бог охороняє наших захисників та захисниць!

Тож хай ці вербові галузки, які є передвісниками Воскресіння Христа, стануть символом Перемоги добра над злом, наповнять Ваш будинок світлим щастям, новими надіями, теплою атмосферою любові та взаєморозуміння!

Нехай Господь захистить кожну українську родину, наших мужніх воїнів від ворожих куль і зішле своє благословення!

За тиждень - Великдень!

Слава Україні! Слава Українським Героям!

Вірю в наші Збройні Сили України! Разом до Перемоги!

З найкращими вітаннями очільник Новокалинівської територіальної громади Богдан ЮЗВЯК

PRYVITANNIa MISKOHO HOLOVY BOHDANA YuZVIaKA IZ SVIaTOM SVIaTOHO VKhODU HOSPODNOHO V YeRUSALYM