ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Дата: 16.04.2024 13:00

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку від 16.04.2024 року. Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі № 02-04-5441-24.

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

“Детальний план території на частину території Новокалинівської міської ради Самбірського району Львівської області (за межами населеного пункту с. Бабина), з метою обґрунтування зміни категорії земельних ділянок:

- площею 1,9873 га з кадастровим номером 4624280300:18:000:0613;

- площею 1,9873 га з кадастровим номером 4624280300:18:000:0612;

із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Новокалинівська міська рада Самбірського району Львівської області

1. Дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення

Відповідно до ст. 12 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку", громадське обговорення проєкту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня внесення даного повідомлення до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки та розміщення на офіційному веб-сайті Новокалинівської міської ради:  https://novokalynivska-gromada.gov.ua 16.04.2024 р. та триватиме до 16.05.2024 р. включно.

1. Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо) в процедурі громадського обговорення

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов'язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

1. Дата проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

1. Час проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

10.00 год

1. Місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

Львівська область, Самбірський район, м. Новий Калинів, пл. Авіації, 1а, Народний дім.

1. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, детальним планом території та звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Новокалинівська міська рада Самбірського району Львівської області (Адреса: 81464, Львівська область, Самбірський район, м. Новий Калинів, пл. Авіації, 1а, Відділ природних ресурсів та екології)

1. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Новокалинівська міська рада Самбірського району Львівської області (Адреса: 81464, Львівська область, Самбірський район, м. Новий Калинів, пл. Авіації, 1а, e-mail: novkalynivrada@ukr.net Пропозиції, що подаються, повинні містити обґрунтовані з врахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

1. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Новокалинівська міська рада Самбірського району Львівської області (Адреса: 81464, Львівська область, Самбірський район, м. Новий Калинів, пл. Авіації, 1а, e-mail: novkalynivrada@ukr.net , тел. 0971274233, веб-сайт: novokalynivska-gromada.gov.ua

1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Замовник/Уповноважена особа замовника:

Новокалинівська міська рада/Магац Галина Ярославівна