ВІДДІЛ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН №3 (СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР) ГУ ПФУ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ
22 березня 2024 року головним спеціалістом відділу обслуговування громадян №3 Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Мар’яною Цимбрилою проведено виїзний прийом громадян на віддаленому робочому місці при Новокалинівській територіальній громаді та надано послуги 13 особам.
Під час прийому у ЦНАПі надала консультації 11 особам та здійснила правову оцінку документів для призначення пенсії 1 особі, прийняла анкету для виготовлення пенсійного посвідчення 1 особі та надала консультації з питань перерахунків пенсій.
Окрім цього, спеціаліст поінформувала відвідувачів про електронні послуги та автоматичне призначення пенсії на вебпорталі Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua
Варто зазначити, що у ЦНАПі НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ прийом громадян з пенсійних питань проводиться у другу та четверту п’ятницю місяця з 09.30 год. до 13.00 год.