БЕЗКОШТОВНА РЕНТГЕН ДІАГНОСТИКА У НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Дата: 18.03.2024 09:54

КНП Новокалинівський МЦПМСД інформує, що з 19 березня по 29 березня 2024 року на території Новокалинівської територіальної громади (м.Новий Калинів, смт. Дубляни та с. Бабина) буде працювати РЕНТГЕНМОБІЛЬ! Це сучасний, пересувний рентгенкабінет, обладнаний цифровою технікою нового покоління, що дає можливість виконувати обстеження з мінімальною дозою опромінення. Даний кабінет є підрозділом КНП Центр легеневого здоров’я м. Львова. Всі отримані зображення будуть опрацьовані та інтерпретовані командою обласних спеціалістів і в короткий термін пацієнти отримають результати.

Варто зазначити, що в профілактичних цілях рекомендовано  обстежувати органи грудної клітки за допомогою рентгену з 14 років 1раз/рік.

За потреби – стільки, скільки призначив лікар.

Обстеження проводитиметься БЕЗКОШТОВНО за е-скеруванням від сімейного лікаря, терапевта чи педіатра.

Запрошуємо усіх бажаючих і рекомендуємо пройти рентгенографію органів грудної клітки, скориставшись послугою рентгенмобіля! Адже СOVID-19, війна, тимчасове скасування профілактичних оглядів створили певні обмеження щодо доступності медичних послуг. Водночас тривалі перебування в укриттях, підвищена вологість приміщень є сприятливими факторами розвитку захворювань органів дихання.

Тому рентгенмобіль чекатиме на вас 19 березня 2024 року за адресою: місто Новий Калинів, вул. Зелена,26 з 9:30 до 16:00

(подвіря Амбулаторії ЗПСМ м. Новий Калинів). А щодо прийому в смт. Дубляни та с. Бабина буде повідомлено завтра.

Памятайте! Рання діагностика – рятує життя!!!

P.S: Е-скерування та детальнішу інформації можна отримати, зателефонувавши до свого лікаря, з яким укладено декларацію!

З побажанням міцного здоров’я та стійкого імунітету

колектив КНП Новокалинівський МЦПМСД