“ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ… ПРОСТО ЙДУТЬ” ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ У НАРОДНОМУ ДОМІ с. ПИНЯНИ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 21.02.2024 23:29

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні – відважних співвітчизників, які віддали своє життя за можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою та самою творити своє майбутнє.

Небесна Сотня – то в серцях вогонь.

Він гаряче палав за Україну.

Віднині тихим співом заспокой

Ти, земле рідная, свою дитину.

Небесній Сотні шана й молитви,

За чисті душі, що злетіли в небо.

Їм шлях високий Боже, освіти.

І в мирі, Господи, прийми до Себе.

З нагоди цього дня 18 лютого в Народному домі с. Пиняни відбувся вечір-реквієм та була представлена виставка-інсталяція “Герої не вмирають… Просто йдуть”, присвячена 10-їй річниці пам’яті Героям Небесної Сотні. В заході прийняла участь староста села Пиняни Наталія ТИТАР.

“HEROI NE VMYRAIuT… PROSTO YDUT” VShANUVANNIa PAMIaTI HEROIV NEBESNOI SOTNI U NARODNOMU DOMI s. PYNIaNY NOVOKALYNIVSKOI TH