ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ У НАРОДНОМУ ДОМІ с. БАБИНА НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. День, коли ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість наших громадян, які віддали найдорожче ‒ життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Вони гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Народному домі села Бабина було проведено годину патріотичного виховання “А сотню вже зустріли небеса”, організовано перегляд фільму “Небесна сотня. Зима, що нас змінила” та книжкову виставку “Герої не вмирають!”.
Своє життя ви мужньо віддали,
За наше щастя й волю України.
І не страшні вам були вороги,
У ці жахливі для усіх хвилини.
Свистіли снайперські набої,
Та навіть їх ви не боялись.
Ви йшли вперед ціною крові,
І ні від кого не ховались.