ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ ПЛАНІВ УПРАВЛІННЯ РІЧКОВИМИ БАСЕЙНАМИ

Дата: 20.02.2024 16:20

Відповідно до Порядку розроблення плану управління річковим басейном, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.05.2017 №336, перші плани управління річковими басейнами для кожного району річкового басейну подаються до Кабінету Міністрів України для затвердження не пізніше ніж 1 серпня 2024 року. З 21.12.2023 розпочалось громадське обговорення проєктів Планів управління річковими басейнами (ПУРБ). Громадське обговорення Планів управління річковими басейнами – це процес, який дозволяє заінтересованим сторонам висловити свою думку про проєкти документів, які визначають майбутнє використання та охорону водних ресурсів в Україні. Це євроінтеграційне зобов’язання України в рамках Водної Рамкової Директиви ЄС. Проекти Планів управління річковими басейнами містять перелік заходів, необхідних для досягнення екологічних цілей та «доброго» стану вод. Громадські обговорення триватимуть щонайменше шість місяців, та за їх результатами буде підготовлено відповідні доповнення до проєктів ПУРБ.

Басейнове упавління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну запрошує усіх заінтересованих сторін долучитись до розгляду проєктів ПУРБ і зробити свій внесок у формування стратегічних документів розвитку річкових басейнів.

Проєкти Планів управління річковими басейнами знаходяться за посиланнями: