«УКЛОНІМОСЬ НИЗЬКО ДО ЗЕМЛІ ТИМ, ХТО В СЕРЦІ БУДЕ ЖИТИ ВІЧНО…» ВЕЧІР-РЕКВІЄМ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ У НАРОДНОМУ ДОМІ С. БЕРЕГИ

Дата: 19.02.2024 16:34

Герої не вмирають! Вони тут з нами на землі. Лише тихенько-тихенько сплять. Бо змучилися від катувань, побоїв і голосу смерті, що на вістрі снайперської кулі… Ми плачемо, вони ж не плачуть. Їхні душі героїчним жовто – блакитним полум’ям горять! А ми повинні жити гідно, щоб святу Небесну Сотню нізащо ніколи не забути. 18 лютого напередодні Дня Героїв Небесної Сотні в Народному домі с. Береги відбувся вечір-реквієм пам'яті Героїв Небесної Сотні «Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде жити вічно...». Вечір розпочався загальною молитвою-панахидою, пізніше прозвучав гімн України, а також хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні. Діти декламували вірші і співали пісень.

Годину пам’яті організували директор Народного дому Богдан Ванівський та бібліотекар Богдана Струбицька.