МІНІ-ТРЕНІНГ “КІБЕРБУЛІНГ – РОЗСЛІДУВАННЯ І ЗАХИСТ ДИТИНИ” ВІДБУВСЯ У ГОРДИНЯНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ

Дата: 06.02.2024 16:09

На жаль, більшість дітей не володіють інформацією про небезпеку Інтернету й не мають сформованої онлайн-культури. Тому часто вони не розуміють, як можуть захиститися від кібербулінгу. Вчитель інформатики Тарас Войтович реалізував міні-тренінг "Кібербулінг – розслідування і захист дитини" у рамках міжнародного Дня безпечного Інтернету, який відбувся 6 лютого 2024 року. Під час тренінгу учні переглянули презентацію, взяли участь у вікторині "Безпека в Інтернеті", сканували завдання за допомогою QR-кодів та знаходили слова, пов'язані з кібербулінгом. Здобувачі освіти не лише засвоїли важливі аспекти онлайн-безпеки, а й отримали практичні навички для захисту себе від потенційних небезпек в Інтернет-просторі.

Батькам варто приділяти серйозну увагу онлайн-вихованню дітей й підвищенню їхньої обізнаності про загрози інформаційного середовища. Пам’ятайте, саме в родині закладаються основи поведінки дитини в світі й віртуальний простір не має бути винятком. Ваша дитина – це зона вашої відповідальності.

MINI-TRENINH “KIBERBULINH – ROZSLIDUVANNIa I ZAKhYST DYTYNY” VIDBUVSIa U HORDYNIaNSKII HIMNAZII