ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2024 10:22

День Соборності 22 січня  – це визначний День для величного українського народу. Сьогодні Соборність, для нас українців - це не лише  пам’ять про об’єднання УНР та ЗУНР, а й потужний символ єднання українців у щоденному протистоянні російському злу, яке хоче знищити наш народ як націю. Ми згуртувалися заради майбутнього. Тому кожен із нас доводить, що російському агресору не вдасться здолати наше прагнення до волі. Під час війни ми засвоїли найцінніший урок, що в єдності – сила, в розділенні – поразка, тому весь український народ ще міцніше об’єднався у боротьбі за нашу суверенність.

Переконаний, що цілісність нашої рідної країни, скріплена кров’ю мільйонів незламних Борців, буде цілком відновлена й Україна звільнить усі території, захоплені ворогом. Боремося всі!

Віримо, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи та продовжують сьогодні відстоювати її, залишиться непорушною. Жодна сила не зламає сильну духом націю, ми подолаємо всі складнощі та збудуємо сильну країну, гідну наших дітей. Тільки сильні українці можуть стати єдиними. І лише українці можуть бути сильними

У такий історичний день нашої єдності, сердечно бажаю кожному з вас добра, миру, здоров’я, Перемоги та якнайшвидшого повернення кожного українського сина і доньки, наших Героїв, до своїх родин.

Вічна та світла пам’ять загиблим! Честь і слава живим героям!

З Днем Соборності!

Разом до Перемоги!

Слава Україні! Героям слава!

очільник Новокалинівської міської територіальної громади

Богдан Юзвяк.